POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW

Sportowe koszulki Fruit Of The Loom

10-02-2015
Sportowe koszulki Fruit Of The Loom
Co za połączenie! Igrzyska Europejskie, Mistrzostwa Świata w lekkiej atletyce, Mistrzostwa Świata piłkarek ręcznych i dużo więcej. W tym roku można spodziewać się hucznego święta barw i sportów. A kto bardziej niż Fruit of the Loom może pomóc Ci najlepiej wykorzystać te wszystkie możliwości?

Nasz promocyjny asortyment męskich, damskich i dziecięcych koszulek nigdy nie był tak duży i atrakcyjny. Mamy więcej fasonów, więcej wspaniałych kolorów i więcej rozmiarów. A do tego nasz etyczny Kodeks Postępowania chroni naszych pracowników, środowisko i Ciebie.

Bez względu na to, jakie są Twoje barwy narodowe czy drużynowe, mamy doskonałą koszulkę do kibicowania. To najprostszy sposób, by znaleźć się w zwycięskiej drużynie.

Fruit Of The Loom - Jesteśmy jakościowym graczem

Każdego tygodnia produkujemy ponad 2 miliony sztuk odzieży w naszej supernowoczesnej fabryce w Maroku. Umożliwia nam to całkowitą kontrolę jakości na każdym etapie procesu produkcyjnego. Nasza odzież wykonywana jest z najwyższej jakości amerykańskiej bawełny przy użyciu najlepszych technik produkcyjnych, takich jak przędzarki Autocoro wykorzystywane do wytwarzania przędzy Belcoro® – zapewniającej bardziej stabilne miejsce pod doskonały nadruk. Posiadamy nawet własne, w pełni akredytowane laboratorium kontroli jakości. Nic nie jest pozostawione przypadkowi.

Fruit Of The Loom - Szybkie reagowanie

Ponad 50 milionów sztuk odzieży w magazynach w całej Europie to gwarancja szybkiej i niezawodnej usługi na dokładnie na czas. Ponadto, dzięki lokalizacji naszych zakładów produkcyjnych w Maroku, jesteśmy doskonale umiejscowieni i gotowi, żeby szybko reagować na popyt.

Fruit Of The Loom - Dostosujemy się do Twojego budżetu

Oferujemy szeroką gamę tkanin, gramatur i przedziałów cenowych, a każda koszulka została specjalnie zaprojektowana do ozdobienia. Nowy ulepszony Original T jest doskonały do szeroko zakrojonych promocji. Nasza kultowa koszulka Valueweight to średniej gramatury tkanina w ofercie dla mężczyzn, kobiet i dzieci, a grubsze koszulki znajdziesz w linii Super Premium. Natomiast nasze koszulki Performance wyprodukowane w 100% z perforowanego poliestru z wykorzystaniem technologii odprowadzającej wilgoć są doskonałe do każdego sportu.

Kolory Fruit Of The Loom

Fruit of the Loom słynie z koloru. A teraz nasz asortyment jest większy, jaśniejszy i lepszy niż kiedykolwiek. Spośród 42 kolorów można dobrać barwę dla każdej drużyny i kraju. Wykorzystujemy tylko najlepsze barwniki odzieżowe, więc gwarantujemy doskonałą trwałość koloru i identyczność serii i fasonów. Nasi wewnętrzni koloryści stale testują kolory, przyznając Złotą Odznakę Standardu Koloru tylko wtedy, gdy są w 100% zadowoleni.

Fruit Of The Loom - 29 koszulek w 42 kolorach

Nikt nie wie więcej o koszulkach niż Fruit of the Loom. Mając ponad 29 fasonów koszulek w 42 kolorach, możemy zaoferować coś każdemu. Nasza koszulka Valueweight wykonana w 100% z bawełny jest dostępna w 16 różnych fasonach męskich, damskich i dziecięcych w wersji pod szyję lub z dekoltem w kształcie litery V, jako koszulka bez rękawów, jak również w wersji Baseball i Ringer w kontrastowych kolorach. Nowe koszulki Original są teraz produkowane z udoskonalonych tkanin ze zwiększoną gęstością ściegu i z przędzy Belcoro® dla jeszcze lepszej jakości i wytrzymałości nadruków.

Nasza gama koszulek Performance wykonanych w 100% z poliestru powiększyła się o kolor fuksji, limonki, jasnożółty i lazurowy, tak abyś miał jeszcze większy wybór.

Fruit Of The Loom - Doskonały do nadruku

Wszystkie nasze produkty są przeznaczone do zdobienia i nadają się idealnie do promocji, pracy i wypoczynku. Nasze T-shirty wyprodukowane w 100% bawełny wykonane są z przędzy Belcoro®, co zapewnia czystsze, bardziej stabilne miejsce pod nadruk z mniejszą liczbą luźnych włókien Idealna przędza to idealny nadruk. Bez względu na fason, rozmiar czy kolor, jeśli myślisz o koszulkach na lato, to pomyśl o Fruit of the Loom.

Zawsze gramy zgodnie z zasadami

W firmie Fruit Of The Loom czujemy się zobowiązani, by postępować właściwie - zarówno pod względem etycznym, jak i środowiskowym.

The Fruit Code to nasz Kodeks Postępowania, który gwarantuje, że my i nasi dostawcy dokładamy wszelkich starań, żeby spełniać najwyższe możliwe standardy. Określa on nasze zaangażowanie w minimalizowanie wpływu na środowisko oraz wnoszenie pozytywnego wkładu do społeczności, w których pracujemy.

Nasze ubrania produkowane są z etycznie wytwarzanej przędzy z przewagą surowej bawełny z USA.

Podlegamy regularnej kontroli, otrzymaliśmy także Złoty Certyfikat Zgodności WRAP. A to oznacza, że spełniamy 12 reguł WRAP. Odnoszą się one do wewnętrznych przepisów pracy i regulują kwestie korzystania z pracy dzieci, godzin pracy, dyskryminacji czy procedur BHP.

Fruit Of The Loom - Dobre dla środowiska

Wszystkie ubrania posiadają certyfikację wg normy 100 Oeko-Tex. Gwarantuje ona, że nie zawierają żadnych substancji szkodliwych dla człowieka lub środowiska. Nasz zakład w Maroku jest zaprojektowany tak, aby był jak najbardziej przyjazny środowisku. Wytwarzanie odpadów ograniczone jest do minimum poprzez wykorzystanie przędzy bezwrzecionowej i recykling włókien odpadowych, a nasz nowy system filtracji odzyskuje 60% zużytej wody.

Zainwestowaliśmy również w nowe dysze rozpylające barwniki i przędzarki, które oszczędzają więcej wody i energii, poprawiając jednocześnie jakość produktu i wydajność. Wykorzystujemy również przędzę bezwrzecionową, w wyniku czego zużycie energii zmniejsza się o 30%, a wytwarzanie ścinków o 23%, co zmniejsza ilość odpadów i zużycie oleju napędowego.

Zaufaj Fruit, aby zawsze postępować właściwie

POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW