POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW

Rozpocznij sezon z Ies Polska i Fruit of the Loom

03-07-2019
Ies Polska - Magazyn T&P

Z czym kojarzy się marka Fruit of the Loom? Z bluzami z lat 90-tych. Tak najczęściej odpowiadają uczestnicy wydarzeń targowych. „Klienci uśmiechają się, podchodzą i opowiadają o swoich ciuchach z owocowym logo. To bardzo miłe” – mówi Tomasz Bylczyński z Ies Polska. 
 
Warto tu podkreślić, że marka ponownie przeżywa okres swojej świetności. Przede wszystkim dlatego, że w jej ofercie znajdują się produkty z bawełny czesanej oraz nieczesanej, które wytwarzane są nie w Chinach, a Maroko. Nad całym projektem i końcowym produktem czuwa zespół kontroli jakości. Klienci teraz mają do wyboru asortyment o bardzo dobrym stosunku ceny do jakości. „Rozmawiałem z koordynatorem produkcji w Maroko. Powiedział mi otwarcie, że nie wierzy, że na rynku reklamowym może być tańsza koszulka od Fruit of the Loom, przy założeniu wszystkich norm, certyfikatów i poszanowaniu pracownika” - kontynuuje Tomasz z Ies Polska. Dystrybutor z Olsztyna bardzo dba o to, aby marka była jeszcze bardziej rozpoznawalna i znana właśnie z tej świadomości i stosunku ceny do jakości. Od 2019 roku Fruit of the Loom oferuje już nie jeden, a dwa modele miękkich koszulek z bawełny czesanej. Klienci docenili jakość t-shirtów Iconic i Ringspun Premium, co widać po wzroście sprzedaży w pierwszym kwartale. W magazynie Ies Polska znajduje się ponad 1 mln sztuk odzieży dostępnej od ręki. Dystrybutor jest w stanie dostarczyć zamówienie na drugi dzień roboczy, przy jego złożeniu do godziny 16.
 

Kooperacje, projekty, wyróżnienia 

Coraz większe zainteresowanie marką Fruit of the Loom zaowocowało współpracą z popularnym serwisem e-commerce Zalando. Klienci mają tam szansę zamówić najpopularniejsze produkty z logo Fruit of the Loom. W ofercie znajdują się t-shirty, bluzy i spodnie dresowe.
 
Ies Polska stale stawia na rozwój. „Co roku bierzemy udział w branżowych wydarzeniach targowych (RemaDays, Festiwal Marketingu). Dzięki temu jesteśmy blisko Klientów, znamy ich potrzeby i cały czas staramy się być lepsi w tym co robimy. W tym roku dołączyliśmy także do grupy Pozytywnie Promocyjni” – mówi Tomasz z Ies Polska. To nowy projekt na rynku, który zrzesza największych dostawców branży. Do dyspozycji agencji reklamowych jest obszerny katalog z całą ofertą producentów i dystrybutorów. Celem grupy jest zbudowanie pozytywnych relacji B2B, a na stronie www.pozytywniepromocyjni.pl odbiorcy mają dostęp do starannie wyselekcjonowanych produktów, które mogą w bardzo prosty sposób wycenić. 

Fruit of the Loom jest polecaną marką odzieży do wykonywania nadruków. Koszulka Ringspun Premium otrzymała najlepsze rekomendacje od dystrybutorów drukarek DTG Kornit i Brother. Drukarze podkreślają, że produkty bardzo dobrze przyswajają farby i nadruk prezentuje się idealnie. Agencje reklamowe, którym zależy na czasie i dobrej ofercie cenowej, mogą zamówić w Ies Polska gotową odzież z nadrukiem bądź haftem. Dzięki wieloletniej współpracy z drukarniami i hafciarniami oraz doświadczeniu, firma może zagwarantować satysfakcjonujące warunki cenowe oraz atrakcyjne terminy realizacji. 
 

Ies to nie tylko Fruit of the Loom

W Ies Polska, prócz Fruit of the Loom agencje reklamowe, drukarze i hurtownie odzieży znajdą także produkty marek Russell, Result i Spiro. Taki dobór asortymentu sprawia, że firma może zabezpieczyć potrzeby Klienta zarówno cenowe jak i jakościowe przez cały rok. Poprzez media społecznościowe, rozmowy oraz bezpośrednie kontakty z Kontrahentami, dystrybutor promuje marki i dba o ich stały rozwój na polskim rynku.
Zarówno biuro, jak i magazyn Ies Polska z roku na rok powiększają swoją kadrę. Działania te mają na celu zapewnienie Klientom szybkiego i kompleksowego serwisu, a także rozwiązań logistycznych. Handlowcy starają się odpowiadać na zapytania w ciągu 15 minut, tak aby odbiorcy mieli szanse przygotować sprawnie swoje oferty. Co więcej, każdy z nich traktowany jest indywidualnie w zależności od ich potrzeb. 
 
Podsumowując, wybierając współpracę z dystrybutorem z Olsztyna, Klienci otrzymają pakiet informacji, kompleksową obsługę, najlepszą ofertę cenową i najszybszą dostawę. Rozpocznij sezon z Ies Polska!
 
Źródło:
T&P, 2/2019, Forum, Rozpocznij sezon z Ies Polska i Fruit of the Loom, str. 16-17

POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW