POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW

Result Recycled dostępne w Ies Polska - Odzież ochronna

31-01-2021

Odzież Result Recycled w Ies Polska

Do oferty dystrybutora marki Result Ies Polska weszło kilka ciekawych, nowoczesnych produktów. 
Linia Result Recycled to artykuły ze zrównoważonej, nieszkodliwej dla środowiska i etycznej produkcji. Do stworzenia kolekcji zużyto znacznie mniej wody i energii niż przy standardowej produkcji.


Koszulka Result R502X 

Jednym z takich produktów jest długo wyczekiwana koszulka odblaskowa R502X. Produkt ma certyfikat EN ISO 20471: 2013+A1:2016 Class 2. Koszulka bardzo szybko schnie, jest oddychająca przez co idealnie sprawdzi się w branży BHP oraz eventowej. Do produkcji wykorzystano 5 plastikowych butelek. Od ręki dostępny jest kolor żółty. Do wyboru w Result’cie jest także pomarańczowy. Polecana metoda znakowania: sublimacja, transfer.

Koszula odblaskowa Result R502X


PRODUKT DOSTĘPNY OD RĘKI:
https://www.iespolska.pl/koszulka-odblaskowa-unisex-recycled-safety-t-shirt-result_15286/

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

Bluza Result R503X

Nowym i bardzo ciekawym produktem jest także odblaskowa bluza R503X występuje w kolorze żółtym i pomarańczowym (od ręki: żółty). Produkt jest niezwykle miękki w dotyku, oddychający i wiatroszczelny. Bluza posiada kaptur, a odblaskowe pasy znajdują się na barkach, na rękawach oraz na przodzie produktu. Do jej produkcji wykorzystano aż 14 plastikowych butelek! Bluza idealnie sprawdzi się w znakowaniu haftem lub transferem. Certyfikat: EN ISO 20471: 2013+A1:2016 Class 2. 
 
Odblaskowa bluza Result R503X

 
PRODUKT DOSTĘPNY OD RĘKI:
https://www.iespolska.pl/bluza-odblaskowa-z-kapturem-unisex-recycled-robust-fleece-hoody-result_15397/

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kurtka Result R500X

Do oferty Ies Polska weszła także ciepła kurtka z odblaskowymi pasami R500X. Produkt posiada certyfikat: EN ISO 20471: 2013+A1:2016 Class 2. Kurtka została wytworzona z 23 plastikowych butelek. Produkt posiada kaptur, a odblaskowe pasy znajdują się na przodzie, barkach i rękawach. Kurtka jest z oddychającego materiału, który dodatkowo szybko schnie. Doskonale sprawdzi się we wszelkiego typu pracach na zewnątrz. Rekomendowane znakowanie: haft, transfer.

 
Ciepła kurtka z odblaskowymi pasami R500X Result

 
PRODUKT DOSTĘPNY OD RĘKI:
https://www.iespolska.pl/kurtka-odblaskowa-unisex-safe-guard-recycled-ripstop-jacket-hoody-result_15405/

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Polar Result R906X

Kolejnym produktem z linii Result Recycled jest polar z kapturem R906X.  To pierwszy tego typu artykuł w ofercie Ies Polska, co czyni go niezwykle atrakcyjnym. Co więcej, po zużyciu nadaje się do recyklingu, a w procesie produkcji nie użyto PFC. Polar jest lekki, ciepły, bardzo miękki w dotyku, przewiewny. Został stworzony z 23 plastikowych butelek. W ofercie jest jeden kolor – czarny. Idealna propozycja jako odzież promocyjna, robocza i codzienna.
 
Polar z kapturem Result R906X

 
Link:
https://www.iespolska.pl/polar-unisex-recycled-micro-fleece-hoody-result_15400/

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Artykuł, który już teraz cieszy się uznaniem, jest czapka RC930X, która stanowi zestaw z kamizelką i softshellem Compass. Kolor czarny z różnokolorowymi wstawkami stanowi modne i ciekawe połączenie. A o to jak może wyglądać zestaw z niebieskimi dodatkami:
 


Czapka została wyprodukowana w połowie z recyklingowanych materiałów, zużyto przy niej 1 butelkę.

PRODUKT DOSTĘPNY OD RĘKI:

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą producenta Result.

Katalog: 
https://online.fliphtml5.com/yveay/ymsi/#p=1

Zespół Ies Polska,
607 613 566
ies@iespolska.pl 

 
 
 
POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW