POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW

Od 10 lat importujemy owoce Twojego sukcesu

14-09-2015
Ies Polska dystrybutor odzieży Fruit of the Loom, Russell i Result.
Olsztyn to miasto, które kojarzy się z Kopernikiem i przepięknymi jeziorami, ale nie tylko. To właśnie tu swoje biuro i magazyn posiada Ies Polska – największy polski dystrybutor odzieży Fruit of the Loom, Result i od niedawna również Russell.

W samym centrum, na IV piętrze znajduje się przestrzenne, nowoczesne biuro z showroomem. Klienci mogą swobodnie przyjrzeć się wszystkim modelom dostępnym w magazynie. Tu spotkamy również młody, wykwalifikowany zespół, kierujący się zasadą, że najważniejsza jest dobra atmosfera i satysfakcja Klienta.

Nowa marka

Aby sprostać oczekiwaniom Kontrahentów, firma poszerzyła swoją ofertę o markę Russell, której historia sięga roku 1902. „To odzież promocyjna dla najbardziej wymagających Klientów”, jak twierdzi Tomasz Bylczyński z Ies Polska. Wszystkie produkty nowej marki wykonane są z wysokiej jakości materiałów przy zastosowaniu najbardziej innowacyjnych włókien. Cała kolekcja Russell odpowiada również standardom Oeko-Tex Standard 100, które zakazują stosowania nielegalnych lub szkodliwych substancji do produkcji wyrobów włókienniczych. „Od niedawna dystrybuujemy markę Russell, ale już teraz wiem, że to był dobry wybór. Jeśli chodzi o popularność produktów wśród naszych Klientów, na prowadzeniu są koszule, softshelle, a także Stretch Polo i koszulki HD przeznaczone do sublimacji”, podsumował Tomasz.

Dziś zamawiasz, jutro otrzymujesz

Otoczony lasami magazyn mieści ponad milion sztuk odzieży. „W tym sezonie dostępność magazynowa waha się od 1 miliona do 1,5 miliona sztuk odzieży”, odpowiedział zapytany przeze mnie o liczby Tomasz Bylczyński, po czym dodał: „To jeden z największych stanów magazynowych Fruit of the Loom w Europie”. Klienci Ies Polska składają zamówienia już od 1 sztuki, a towar mają u siebie na drugi dzień roboczy – nawet, jeśli złożą je o godzinie 16.

Tu wszystko jest możliwe

Dystrybutor z Olsztyna to dynamicznie rozwijająca się polska firma. Jej obroty liczone są w dziesiątkach milionów złotych rocznie, a sprzedaż w milionach sztuk rocznie. Współpracuje przede wszystkim z pośrednikami, którym może zaoferować indywidualną ofertę dostosowaną do potrzeb.

Źródło: T&P - T&P - Magazyn specjalistyczny Tekstylia – zdobienie i promocja 3/2015

POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW