POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW

Nowości 2020 w ofercie Ies Polska

22-09-2020

W związku ze zbliżającym się sezonem przedstawiamy nowości produktowe, na które naszym zdaniem należy szczególnie zwrócić uwagę. Marka Fruit of the Loom wprowadziła w tym roku miękki odpowiednik bestsellera (Valueweight 165 g) czyli Iconic 165 T
 

Koszulka Iconic 165 T - Fruit Of The Loom

Odzież Fruit of the Loom - koszulka Iconic 165 T
 
Model ma ten sam, klasyczny krój, ale jest miękki w dotyku. Koszulka wyprodukowana została w 100% z bawełny czesanej, w 5 kolorach do wyboru. Co więcej, producent poszerzył linię Iconic o modele v-neck oraz longsleeve. W ofercie znajdziemy także nowy model bluz Classsic Hooded Sweat (62-168-0) bez przedniej kieszeni, dzięki większej powierzchni nadruku cieszy się dużym zainteresowaniem. Produkt posiada płaskie sznurki i odrywaną metkę, a także 5 kolorów do wyboru.
 

Bluza Classic Hooded Basic Sweat - Fruit of the Loom

Russell przygotował dla swoich Klientów kolejne modele z linii Pure Organic, wyprodukowane w 100% z czystej bawełny organicznej. Do koszulek (damskie, męskie) została dodana wersja z długim rękawem, v-neck oraz o większej gramaturze. Producent wprowadził także koszulki polo oraz bluzy z tego samego materiału. Ciekawym produktem jest R208M. To wysokojakościowa, dwustronna bluza z niezwykłym wykończeniem w 8 modnych  kolorach do wyboru.
 

Linia Pure Organic - Russell


 
Zarówno Fruit of the Loom, jak i Russell wprowadzili nowy, miętowy kolor do swojej oferty. Owocowa marka nazwała go Neomint. 

Koszulka Iconic (Neomint) - Fruit of the Loom

Natomiast koszulek i bluz w Russellu możemy szukać po nazwie Aqua.

Koszulka Aqua - Russell

 
 
W ofercie marki Result na pewno trzeba wyróżnić niespotykany wachlarz kolorystyczny (14) kamizelek odblaskowych R200X EV. Pozwala to w łatwy sposób stworzyć wizerunek pracowników firmy, nawiązując do jej kolorystyki.

Kamizelki odlaskowe - Result

 
POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW