POWRÓT DO LISTY PRODUKTÓW
Fruit Point
Maseczka ochronna
Maseczka ochronna

Zdjęcia są poglądowe. W rzeczywistości kolory mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych.
zapytaj o cenę ze znakowaniem

Maseczka ochronna polipropylenowa 3-warstwowa

Producent:
FRUIT POINT

Opis produktu:

Wielorazowe maseczki z 3-warstwowej włókniny polipropylenowej z certyfikatem OEKO-TEX STANDARD 100. Skład: 100% polipropylen. Gramatura: 105g (3x35g). Maseczki produkowane z wysokiej jakości tkaniny wg. technologii spunbond. Lekkie, pozwalające na swobodne oddychanie. Szyte mocnymi nićmi. Możliwość prania w temperaturze do 90°C. Mocowanie na gumki. Rozmiar uniwersalny od 10cm x 20cm do 15cm x 20cm +/- 5%. Profilowanie (harmonijka) zapewnia dopasowanie do indywidualnych potrzeb. Polski produkt. Możliwość znakowania.

Ies Polska poleca ochronne maseczki do wielokrotnego stosowania. Wyprodukowane z wysokiej jakości włókniny polipropylenowej, czyli z materiału, który ma zdolność do przepuszczania powietrza. Maseczki są szyte mocnymi nićmi. Nadają się do prania, a nawet wyparzania, co zapewni ich higieniczność i pozwoli na wielokrotne stosowanie. Maseczki wykonane są z trwałej i bezpiecznej tkaniny posiadającej atest higieniczny OEKO-TEX STANDARD 100. Trzy warstwy włókniny zapewniają dobrą filtrację. Maseczki znakujemy – usługa wykonywana przed szyciem.
 
MINIMALNY ZAKUP 20 szt.

Maseczki sprzedawane są w paczkach po 20 szt. i 100 szt.
CENA dotyczy 1 szt. nie opakowania.
Zamówienia tylko wielokrotności opakowań (jeżeli chcesz zamówić produkt, wpisz do zamówienia min. 20 szt. lub wielokrotność).

Maseczki można znakować. Na maseczkach wykonujemy nadruki farbami atestowanymi -  do wyceny potrzebna informacja o ilości kolorów.
Kategoria:
> Akcesoria
Numer katalogowy:
MASKP3

Materiał:
100 % polipropylen

Gramatura:
105 g (35g x 3 warstwy)

Ilość w kartonie:
100 szt.

Specyfikacja produktu:
pobierz
Wybierz kolor
  • 30
    White 30
    White
Złóż zamówienie: