POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW

Koszulki z przędzy bezwrzecionowej - Sofspun

27-11-2014
Sofspun koszula bezwrzecionowa Fruit Of The Loom

Koszulki o modnym kroju, wykonane z przędzy bezwrzecionowej zapewniają miękkość czesanej bawełny ringspun.

Jako pionierzy w branży z dumą prezentujemy nasze nowe, innowacyjne koszulki Sofspun®. Dostępne w rozmiarach damskich i męskich stanowią najnowsze osiągnięcie w branży odzieżowej.

Technologia włókiennicza na wyłączność

Opracowana przez Fruit of the Loom unikalna technologia wykorzystywana do produkcji koszulek Sofspun® oznacza, że nie trzeba już szukać kompromisu między jakością wykonania, miękkością i możliwością robienia nadruków.

Wyjątkowo miękkie w dotyku

Nasze koszulki Sofspun® są w 100% bawełniane, wykonane z przędzy bezwrzecionowej, ale mają dodatkową zaletę - są miękkie jak bawełna czesana ringspun.

Łagodniejsze dla planety

Wszystkie koszulki Sofspun® są wytwarzane w naszej fabryce w Maroku z wykorzystaniem produkcji przędzy bezwrzecionowej, przy której powstaje mniej odpadów, zużywa się mniej energii i emituje mniej szkodliwych substancji. Co więcej, każde ubranie posiada certyfikację wg normy 100 Oeko-Tex.

Idealna powierzchnia do nadruków

Zaprojektowane pod nadruki koszulki Sofspun® są stabilne, trwałe i nie tracą koloru. Przędza bezwrzecionowa i drobny splot 28 zapewniają gładką powierzchnię do nadruków i doskonałe rezultaty.

Intensywne kolory, modny krój

Zaprojektowane w modnym kroju zapewniającym wyjątkowy wygląd, nasze T-shirty Sofspun® są po prostu wspaniałe. Wśród żywych kolorów wymienić należy takie jak Ciemnożółty, Kelly Green, Fuksja i Pomarańczowy.

Doskonałe na potrzeby sprzedaży detalicznej, turystyki, licencjonowania, promocji, merchandisingu muzycznego, a także jako odzież korporacyjna i wiele więcej!

T-shirty Sofspun® stanowią fantastyczną podstawę dla wysokiej jakości nadruków testowaliśmy je wykorzystując sitodruk, nadruk cyfrowy oraz termotransfer i za każdym razem rezultaty były doskonale.

Wszystkie nasze ubrania zaprojektowane są z myślą o ozdabianiu.

Bez względu na to jakiego produktu potrzebujesz, dzięki Fruit of The Loom znajdziesz fason dla siebie.
Wykorzystujemy najnowsze innowacje włókiennicze i techniki wytwórcze - Żeby zagwarantować, że nasza odzież to najlepszy wybór do wszelkiego rodzaju zdobień.

Kup produkt:
Koszulka Sofspun męska
Koszulka Sofspun damska

POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW