POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW

Koszulki Valueweight - Legendarne dzięki nadrukom

10-09-2014
Koszulki Valueweight Fruit Of The Loom

Kultowe fasony

Sercem naszej kolekcji T-shirtów jest 16 koszulek Valueweight. Gama produktów jest wszechstronna – od tradycyjnych koszulek Valueweight pod szyję, z dekoltem w kształcie litery V lub jako koszulka bez rękawów, do koszulek w wersji Baseball i Ringer w kontrastowych kolorach, nadających bardziej sportowy wygląd.

Słyniemy z koloru

W palecie Valueweight jest 39 odcieni, więc na pewno znajdziesz taki kolor, jakiego potrzebujesz.

Nowe rozmiary 4XL i 5XL.

Nasza oferta cały czas jest poszerzana. Nasze legendarne koszulki męskie Valueweight są teraz dostępne w wybranych kolorach w rozmiarach 4XL i 5 XL.

39 wersji kolorystycznych

Nieważne czy na promocję, do pracy albo szkoły, jesteśmy pewni, że mamy kolor, którego szukasz. Fruit of the Loom słynie z koloru. A teraz nasz asortyment jest większy, jaśniejszy i lepszy niż kiedykolwiek. Dzięki 39 odcieniom kolorów i ujednoliceniu fasonów pomiędzy wersjami męskimi, damskimi i dziecięcymi mamy coś dla każdego. Używamy tylko najlepszych barwników do tkanin, aby zagwarantować stabilność koloru i jednorodną barwę pomiędzy poszczególnymi partiami i fasonami. Nasi specjaliści ds. kolorów przeprowadzają szeroko zakrojone badania kolorystyczne i tylko w przypadku 100% zadowolenia przyznają Gold Seal Colour Standard.
POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW