POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW

Koszulki HD Russell - Stwórz własny styl

31-05-2016
Koszulki HD marki Russell
Kolekcja koszulek Russell HD jest jedyna w swoim rodzaju. Stworzona aby wyglądać i czuć się dobrze, dzięki wyjątkowej jakości, dopasowaniu i stylowi. Kolekcja HD Russell wykonana jest z luksusowo-miękkiego poliestru i bawełny, które dają jedwabisty dotyk i wyjątkowy komfort.

NOWE STYLE DLA DZIECI

Ostatnio wprowadziliśmy 6 nowych koszulek dla chłopców i dziewcząt. Dziecięca kolekcja HD T uzupełnia gamę dla dorosłych modnymi krojami i melanżowymi kolorami w rozmiarach junior - nastolatek.

NOWE STYLE DLA MĘŻCZYZN I KOBIET

Dodaliśmy także 4 nowe koszulki dla mężczyzn i kobiet - koszulki HD są teraz dostępne dla całej "załogi", z możliwością wyboru kroju : V-neck i długi rękaw. Odzież dostępna jest w 9 stylowych, melanżowych kolorach plus biały, koszulki HD są idealne w noszeniu pojedynczym jak i warstwowym.

Koszulki HD do nadruków

JEDYNE TAKIE DO NADRUKÓW

Dzięki wysokiej jakości kompozycji 65/35 poliester/bawełna czesana typu ringspun, koszulki HD są idealne do sublimacji na kolorze, a nie tylko na białej tkaninie. Wspaniale przyjmują pozostałe techniki druku: sitodruk, DTG, transfer termiczny, dostarczając wyjątkowej jakości obrazy.

KOSZULKA HD JEST DOSKONAŁA W KAŻDYM STOPNIU

Kolekcja Russell HD jest idealnym wyborem kiedy pożądany jest wysokiej jakości ubiór np. w handlu detalicznym, branży turystycznej, podczas konferencji, imprez muzycznych i okolicznościowych a także jako strój szkolny.

Komfort, szyk, jakość i możliwość doskonałego nadruku - kolekcja HD ma to wszystko.


Kolekcja HD dostępna w kolorach:

Kolory koszulek HD Russell

Zobacz produkty HD dostępne w ofercie Ies Polska

Koszulki HD - męskie, damskie i dziecięce


Koszulki HD kontakt z Ies Polska
POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW