POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW

Koszulki Fruit of the Loom - Lato pełne sportu

10-05-2016
Koszulki Fruit of the Loom

Odbywające się tego lata Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej oraz Olimpiada oznaczają, że czeka nas kolejne ogromne święto sportu i związana z nim feeria barw. Nikt nie pomoże lepiej w wykorzystaniu wszystkich możliwości stwarzanych przez te wspaniałe imprezy niż marka Fruit of the Loom, która w swojej gamie T-shirtów oferuje aż 35 fasonów w 40 kolorach!

Ta kompleksowa kolekcja koszulek promocyjnych obejmuje wszystkie kolory, jakich trzeba do stworzenia fantastycznej gamy koszulek damskich, męskich i dziecięcych we wszystkich rozmiarach i ozdobienia jej własnymi nadrukami. Firma Fruit of the Loom oferuje nie tylko atrakcyjne kolory, lecz także właściwy fason we właściwej cenie.

KOSZULKA ORIGINAL - DOSKONAŁA JAKOŚĆ W ODPOWIEDNIEJ CENIE

Dobrej jakości koszulka, opcja idealna na jednorazowe wydarzenia i imprezy promocyjne - doskonale przyjmuje nadruki i jest teraz dostępna w nowych fasonach damskich i dziecięcych.
Koszulka Fruit of the Loom Original

KOSZULKA VALUEWEIGHT - DOSKONAŁY WYBÓR, KTÓRY ŚWIETNIE NOSI SIĘ PRZEZ CAŁY ROK

Wykonane ze 100% bawełny koszulki Valueweight dostępne są w 16 różnych fasonach w wersji damskiej, męskiej i dziecięcej. Wybierać można spośród koszulek z zaokrąglonym wycięciem pod szyją lub wycięciem w szpic oraz podkoszulek - a także koszulek Baseball i Ringer w kontrastowych kolorach.

Koszulka Fruit of the Loom Valueweight

GAMA SOFSPUN® - SUPERMIĘKKOŚĆ I SUPERMODNY KRÓJ

Stworzona przy użyciu opracowanej przez nas technologii włókienniczej gama Sofspun®, składająca się z koszulek damskich, męskich i dziecięcych, została zaprojektowana z myślą o modnie dopasowanym kroju, a niezwykłą miękkość nadaje jej tkanina z czesanej bawełny obrączkowej.

Koszulka Fruit of the Loom Sofspun

KOSZULKI PERFORMANCE Z GAMY FRUIT ACTIVE - MOC TECHNOLOGII

Kolekcja Performance obejmuje dziewięć fasonów w dziewięciu kolorach, a wykonana została w 100% z odprowadzającego wilgoć poliestru Cool Wear – to kolekcja zaprojektowana z myślą o wyjątkowych osiągnięciach i doskonała dla drużyn sportowych.
Koszulki Fruit of the loom Performance

W ofercie Ies Polska znajdziesz koszulki męskie, damskie i dzięcięce

 
Kontakt z Ies Polska
POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW