POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW

Koszulka polo - stylowa i elegancka odzież firmowa

29-11-2016
 


Kiedyś koszulka polo kojarzyła się ze sportem, dyscypliną i dobrym stylem. Ta ostatnia rzecz się nie zmieniła. Nadal ten produkt uważamy za wyznacznik elegancji i smaku, ale teraz możemy go stosować na różnych płaszczyznach. Koszulkę polo można zobaczyć zarówno w codziennych stylizacjach, ale też jako część stroju firmowego. Idealnie komponuje się z jeansami, ale też eleganckimi spodniami czy spódnicami. 
 
Wszystkie koszulki polo w ofercie Ies Polska (Russell, Fruit of the Loom) mają splot pique, inaczej lacoste. Dlaczego Lacoste? Wynalazca koszulek o takim kroju miał właśnie takie nazwisko. Rene Lacoste w latach 20. XX wieku wymyślił białą koszulkę z krótkimi rękawami i kołnierzykiem wykonaną z bawełny. To był początek nowej ery w dziedzinie odzieży sportowej. Lacoste sam był tenisistą z ogromnymi sukcesami (m.in. Wimbledon, US Open). Zaprezentował po raz pierwszy swój produkt na US Open w Nowym Jorku w 1926 roku. W 1933 roku założył firmę odzieżową o wiadomej nazwie. Wraz z upływem czasu, koszulki sprawdziły się nie tylko w tenisie, ale i w innych dziedzinach sportu, a następnie przeniosły się także do życia codziennego. Polo stało się obok koszuli najlepszym produktem firmowym, kiedy najważniejszym wariantem wyboru jest jego jakość i wygląd.
 
Najlepiej sprzedające się produkty w Ies Polska to: 
 
63-218-0 Premium Polo, 100% bawełny, 170/180 g – wersja męska, damska
http://www.iespolska.pl/koszulka-premium-polo-fruit-of-the-loom_3048/63-402-0 65/35 Polo, 65% poliestru, 35% bawełny, 170/180 g – wersja męska, damska, dziecięca
http://www.iespolska.pl/koszulka-6535-polo-fruit-of-the-loom_119/
R566M – Stretch Polo, 95% bawełny, 5% Lycry –wersja męska, damska, dopasowany krój
http://www.iespolska.pl/koszulka-stretch-polo-russell_5314/ 
Cała oferta dostepna na :
 
POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW