POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW

Ies Polska - Marzec i kwiecień upłynął pod hasłem targów

30-04-2022
Ies Polska -  Targi Remadays Warsaw 2022 i Sawo 2022

Wzięliśmy udział w dwóch ważnych wydarzeniach: Międzynarodowych Targach Reklamy i Druku RemaDays Warsaw oraz Międzynarodowych Targach Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa Sawo 2022.


W tym roku targi RemaDays wyjątkowo odbyły się w marcu. Długo czekaliśmy na to wydarzenie i w końcu się udało! Frekwencja dopisała i mieliśmy szansę zobaczyć się z naszymi obecnymi i przyszłymi Klientami. Zaprezentowaliśmy klasyki marki Fruit of the Loom, bestsellerowe produkty linii Russell Authentic oraz nową kolekcję odzieży z recyklingu Result Genuine Recycled.

Ies Polska - Miedzynarodowe Targi Reklamy i Druku Remadays Warsaw
 
Ies Polska na targach reklamy Remadays Warsaw 2022


Pod koniec kwietnia tj. 23-25.04 odbyły się Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa Sawo 2022.

W tym wydarzeniu wzięliśmy udział po raz pierwszy. Debiut zaliczamy do tych z serii bardzo udanych. Odkryliśmy „nieznane lądy”, zdobyliśmy wiele ciekawych kontaktów. Były też pierwsze sukcesy: nasze stoisko zostało nagrodzone statuetką Acanthus Aureus za zbalansowane połączenie innowacyjnego designu, technologii i narzędzi marketingowych, sprzyjające nawiązywaniu relacji z Klientami, a jak wiemy relacje to najistotniejszy element takich wydarzeń.


Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa Sawo 2022

Targi SAWO skupiają się głównie na produktach z branży BHP, dlatego postawiliśmy mocno na odzież roboczą i ochronną. Przedstawiliśmy nowości z linii workwear m.in. odblaskowe kurtki Safety Result, które poza wygodą i bezpieczeństwem gwarantują też modny i efektowny look.

Ies Polska na  Targach Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa Sawo 2022

Uwagę odwiedzających Targi Sawo przykuły także dwustronne kamizelki Safety Gilet, a to za sprawą ich uniwersalności: jedna strona to jednolita kolorystycznie klasyka, druga – jaskrawa z odblaskowymi pasami zapewni widoczność podczas prac.

Podczas Targów Sawo na naszym stoisku nie zabrakło też klasyków, czyli koszulek i bluz marek Fruit of the Loom i Russell, które i tym razem cieszyły się dużym zainteresowaniem. Szczególnie często pytano o koszulki Polo, a tych w ofercie mamy sporo, jest w czym wybierać: OFERTA POLO.

Podekscytowani spotkaniami wracamy do biura i jesteśmy dla Was od poniedziałku do piątku, by odpowiadać na pytania, doradzać i szybciutko realizować zamówienia ;)
A kolejna okazja do rozmów face-to-face już we wrześniu na Festiwalu Marketingu. Zapraszamy !!  :)


Ies Polska - Odziez robocza i ochronna - Targi Sawo 2022

POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW