POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW

Ies Polska Code

19-06-2017
  Ies Polska jest na polskim rynku odzieży reklamowej od ponad 10 lat. Od jakiegoś czasu wprowadziła także ofertę znakowania. Nowa usługa powstała ze względu na zapytania wielu agencji reklamowych. Kompleksowa obsługa pozwala oszczędzać czas i pieniądze Kontrahentów. Współpraca z doświadczonymi drukarniami pozwala na realizację satysfakcjonujących projektów nie tylko pod względem cenowym, ale też jakościowym. Oficjalny dystrybutor odzieży Fruit of the Loom, Russell i Result, może z powodzeniem realizować duże zamówienia w szybkich terminach. Współpraca z drukarniami podyktowana oczekiwaniami pośredników działa na zasadzie wymiany handlowej, współpracy z usługodawcami. Firma nie posiada żadnych maszyn, korzysta z wiedzy i doświadczenia partnerów biznesowych.


 
  Ies Polska wyróżnia m.in. największy stan magazynowy dystrybuowanych marek w Polsce. Importer gwarantuje także konkurencyjne ceny dostawę czystej odzieży na drugi dzień roboczy. 98%  Klientów firmy to pośrednicy tj. agencje reklamowe, hafciarnie, drukarnie oraz hurtownie odzieży.  Największy polski dystrybutor odzieży promocyjnej stawia na długofalową współpracę. Pozwala to na utrzymanie stabilnej oferty cenowej, co jest bardzo doceniane przez Kontrahentów.  Strategia jest dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego Klienta, który może liczyć na ciągłą wznawialność dostaw. Partnerstwo i wsparcie – to jest to,  co może zagwarantować firma Ies Polska. Wyspecjalizowana obsługa w profesjonalny sposób doradzi i zaprezentuje produkty Fruit of the Loom, Russell i Result. Te 3 marki stanowią całoroczną ofertę odzieży reklamowej wzajemnie się uzupełniając zarówno sezonowo, jak i jakościowo. Na zapytania Klientów zespół odpowiada w ciągu 15 minut, co pozwala na sprawne przedstawienie oferty. Firma aktywnie uczestniczy w wydarzeniach branżowych, aby poznać wszystkie potrzeby partnerów biznesowych. 
 

 
Importujemy owoce Twojego sukcesu - to hasło w pełni oddaje misję importera, który stosuje takie kanały dystrybucyjne, które pozwalają funkcjonować z sukcesem wszystkim pośrednikom.
 
Ies Polska
607613566
 
POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW