POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW

Fruit Of The Loom - Nadruki na najwyższym poziomie

16-11-2014
Fruit Of The Loom - Jesteśmy wobec Ciebie zobowiązani

Odzież Fruit of the Loom  produkowana w zakładzie w Maroku w większości asortymentu wytwarzana jest z akredytowanej przędzy bezwrzecionowej Belcoro®. Ta wysokiej jakości przędza tworzy gładką i stabilną powierzchnię tkaniny z mniejszą liczbą luźnych włókien, co oznacza wyjątkowe nadruki i mniej przerw na prasie.

Zapewnia to również mniejsze mechacenie, większą trwałość i mniejsze zużycie podczas prania. Jesteśmy obecnie jedyną marką w branży reklamowej wykorzystującą akredytowaną przędzę Belcoro®.

Bluzy które są po prostu bezkonkurencyjne

Wszystkie bluzy w naszym asortymencie są produkowane z wykorzystaniem innowacyjnej techniki splotu, która daje w 100% bawełnianą powierzchnię, niemechacącą się i o doskonałej trwałości. Zauważyć można także szczególne detale, takie jak zakryte suwaki w naszych bluzach, zaprojektowane tak, aby zwiększyć powierzchnię do zdobienia.

Stała jakość której zawsze można zaufać

Wszystkie nasze ubrania wykonane są z najwyższej jakości surowej bawełny i spełniają najwyższe brytyjskie (BS), europejskie (EN) i międzynarodowe (ISO) normy. Testy obejmują mocowanie guzików i trwałość tkaniny, także w zakresie mechacenia i kurczenia się. W całym asortymencie jakość produktów Fruit nie ma sobie równych.

Bez względu na przeznaczenie, bez względu na przedział cenowy czy styl, Fruit of the Loom za każdym razem doskonale dopasowuje się do Twoich potrzeb.

"Przy takiej doskonałej jakości odzieży. wykonanie nadruków jest proste, nadruki są na najwyższym poziomie jaki widziałem - wysokiej jakości tkanina daje wysokiej jakości rezultaty.” - Charlie Taublieb Konsultant ds. sitodruku

Pełna kontrola od początku do końca

W naszym własnym zintegrowanym pionowo zakładzie produkcyjnym w Maroku, mamy pełną kontrolę nad wszystkim: od przyjęcia dostaw najwyższej jakości surowej bawełny, po wysyłkę naszej wyjątkowo wykończonej odzieży.

To właśnie ta kontrola zapewnia najwyższe standardy jakości dla wszystkich naszych klientów w zakresie produktu, usługi, referencji środowiskowych i etycznych.

Nasz specjalnie zaprojektowany zakład w Maroku mieści się na obszarze w o wielkości 73 boisk do piłki nożnej, a nasz główny budynek to drugi pod względem wielkości budynek jednonawowy w Afryce. Jesteśmy w pełni samowystarczalni: mamy nawet własną, specjalnie wybudowaną stację kolejową, stację uzdatniania wody oraz oczyszczalnię ścieków.

Coraz wyższe standardy przy mniejszej liczbie odpadów

W firmie Fruit jesteśmy zaangażowani w produkcję przędzy bezwrzecionowej. Powód? Jest po prostu lepsza pod każdym względem. Przędza bezwrzecionowa Belcoro® i nasza nowa tkanina Sofspun® tworzą idealną powierzchnię do zdobienia, o mniejszej liczbie luźnych włókien i lepszej trwałości. Co więcej, w produkcji przędzy bezwrzecionowej zużywa się mniej energii i wytwarza mniej odpadów. Nowe przędzarki Autocoro są w stanie wytworzyć 50% więcej przędzy, a przy tym zużywają o 20% mniej energii, pracując z wydajnością na poziomie 99%.

POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW