POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW

Bluzy Fruit of the Loom dla kobiet, mężczyzn i dzieci

01-03-2022
Fruit of the Loom Bluzy Premium

Odzież reklamowa coraz częściej gości w planach akcji marketingowych. Modny design plus praktyczność to idealne połączenie gadżetów promocyjnych.

Prym wśród odzieży do celów reklamowych niezmiennie od lat wiodą t-shirty.To dobry wybór z uwagi na ich uniwersalny charakter i przystępną cenę.
Jednak przy bardziej wymagających akcjach idealnie sprawdzają się np. bluzy, które chętnie wybierane są także jako element nieformalnego stroju pracowniczego, zapewniając spójny wygląd zespołu w swobodnym i komfortowym wydaniu.

W naszej ofercie znajdziecie wiele fasonów bluz Fruit of the Loom o różnym przeznaczeniu:

    • lekkie bluzy 240g. idealne na cieplejsze dni i do użytku wewnątrz pomieszczeń,
    • standardowe o gramaturze 280g. o najlepszym stosunku ceny do jakości,
    • bluzy klasy premium – miękkie i niezwykle ciepłe.

Największą sympatią naszych Klientów cieszą się te ostatnie, czyli bluzy Premium.
 
Bluza Premium Sweat Fruit of the Loom


Premium Sweat od Fruit of the Loom to kolekcja wyróżniająca się wyjątkową miękkością i wysoką jakością wykonania. Materiał składający się w 70% z czesanej bawełny ringspun oraz w 30% z poliestru z wierzchnią warstwą wykonaną w 100% z bawełny to sprawdzone podłoże do nadruków zapewniające doskonałe efekty dekoracyjne. Komfort noszenia gwarantuje „przytulna” mechata strona wewnętrzna.

Kolekcja bluz Premium to modele dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Klasyczne bluzy set-in, sportowe „kangurki” oraz funkcjonalne i uniwersalne bluzy rozpinane w bogatej kolorystyce – w naszym asortymencie znajdziecie wszystko czego Wam potrzeba ;)

Warto zaznaczyć, że produkcja bluz odbywa się zgodnie z zasadami The Fruit Way, czyli w sposób etyczny w zakładach audytowanych przez Amfori BSCI . Masz więc pewność, że bluza którą nosisz stworzona została przez „szczęśliwe ręce”.

Chętni do zapoznania się z pełną ofertą bluz Fruit of the Loom? Zapraszamy TU.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu mailowego ies@iespolska.pl lub telefonicznego +48 607-613-566.

Do usłyszenia!
POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW