POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW

Sprzedajemy i znakujemy - Znakowanie odzieży w Ies Polska

22-02-2021

Sprzedajemy i znakujemy

Odzież reklamowa to bardzo popularny gadżet promocyjny. Dobrze dobrany będzie chętnie noszony stanowiąc tym samym wizytówkę Twojej firmy.
Jak stworzyć produkt, który zamiast zalegać na dnie szafy ujrzy światło dzienne i pomoże wzmocnij pozytywny wizerunek marki?

Po pierwsze odzież

Warto postawić na jakość i design wpisujący się w aktualne trendy. Ciekawe i modne wzornictwo przykuje uwagę, a estetyka wykonania zrodzi pozytywne skojarzenia, dzięki czemu Twój firma będzie utożsamiana z wysoką jakością oferowanych usług
W ostatnich latach prym wiodą miękkie i gładkie t-shirty z bawełny czesanej Iconic oraz Ringspun Premium. Więcej na temat rodzaju bawełny przeczytacie tutaj.

Dużą popularnością cieszą się także bluzy. Wygodne, uniwersalne i modne, znajdują zwolenników w każdej grupie wiekowej, na całym świecie. Idealne, gdy poszukujemy gadżetu odzieżowego z „wyższej półki”. O bluzach powstał osobny artykuł, zachęcamy do lektury.

Znakowanie odzieży - bluzy

Po drugie logo

Nazwa lub logo firmy, chwytliwe hasło reklamowe – to elementy które naniesione na odzież prosto i skutecznie zwiększą rozpoznawalność Twojej marki.
Ważne, by znakowaniem uatrakcyjnić produkt, a różnorodne techniki znakowania dają duże pole do popisu. Poza klasycznym zdobieniem, logotyp lub slogan można wzbogacić elementem złotym, brokatowym lub 3D, co nada wyjątkowego charakteru i prestiżu. Można także zastosować mniej powszechne miejsce znakowania np. kieszeń lub okolice mankietów. Równie istotna jest trwałość znakowania, która uzyskiwana jest przez zastosowanie wysokiej jakości materiałów, ale także przez odpowiedni dobór techniki do odzieży i projektu.

Niezależnie od tego jaką odzież wybierzecie lub jaki efekt znakowania chcecie uzyskać – zrobimy to dla Was!


Znakowanie odzieży - przykład 1Znakowanie odzieży - przykład 2Znakowanie odzieży - przykład 3Znakowanie odzieży - przykład 1


W Ies Polska możecie zrealizować zlecenie kompleksowo.
Oferujemy wysokiej jakości znakowanie wszystkimi technikami dostępnymi na rynku:
 
Rodzaje znakowania odzieży

Współpracujemy z doświadczonymi i sprawdzonymi wykonawcami, będącymi ekspertami w zakresie oferowanych usług, co owocuje wysoką jakością realizowanych projektów.

Wieloletnie kontakty pozwoliły na wypracowanie korzystnych warunków:
•    krótkie terminy realizacji
•    konkurencyjne ceny

Z nami zrealizujecie zlecenie szybko i wygodnie, a przy tym zaoszczędzicie pieniądze.

Pomożemy w doborze odzieży i techniki znakowania. Prześlemy niezbędne materiały: wizualizacje, próbki, prototypy. Ustalimy wszelkie szczegóły z drukarnią i przewoźnikiem.  
Krótko mówiąc: zaopiekujemy się Twoim zleceniem od A do Z.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług 😊


    
ies@iespolska.pl
Biuro: 607-613-566
Dział znakowania: 507-726-715


POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW