POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW

Russell - Koszulki HD

08-02-2016
Koszulki HD Russell

Kolekcja koszulek HD marki Russell to kolekcja wyjątkowa: dzięki wysokiej jakości tkaniny, plus atrakcyjnemu krojowi i fasonowi, koszulki te wyglądają świetnie, i dobrze się noszą. Koszulki HD szyte są z wysokiej jakości miękkiej przędzy, zawierającej poliester i bawełnę. Koszulka jest jedwabista w dotyku i niezwykle wygodna w noszeniu. Kolekcję dopełniają modne obecnie odcienie melanżowe, czyniąc koszulki z tej gamy t-shirtami doskonałym dla klientów dbających o wygląd.

Materiał, z którego szyte są koszulki HD, wykonany jest w 65% z poliestru, a w 35% z czesanej bawełny obrączkowej, sprawia to, że koszulki dobrze przyjmują druk sublimacyjny, dzięki czemu jakość uzyskana na koszulce kolorowej jest równie dobra, jaK druk uzyskany na koszulce białej.

Druk sublimacyjny na koszulce HD pozwala otrzymać dobrej jakości obraz, który nie blaknie, nie schodzi, nie pęka ani się nie spiera. Bez względu na to, czy zadrukowana ma zostać cała powierzchnia, czy tylko jej część – koszulkę HD można ozdobić według własnej inwencji.

Znakowanie

Druk Sublimacyjny, sitodruk, bezpośredni nadruk cyfrowy DTG, transfer termiczny - bez względu od użytej techniki, wyniki uzyskane na koszulkach HD Russell nie mają sobie równych.

Klienci preferujący koszulki świetnie wyglądające i fajnie się noszące szukają odzieży wysokiej jakości. Kolekcja koszulek HD marki Russell to dobry wybór w sytuacjach, w których wymagana jest jakość, np. W handlu detalicznym, branży reklamowej i promocyjnej, branży turystycznej i sportowej, podczas konferencji oraz imprez muzycznych, jako odzież pracownicza. A także jako mundurek szkolny. Komfort, jakość oraz atrakcyjny i modny krój – koszulka HD Russell ma wszystkie wymienione cechy.

Sublimacja: Pozwala uzyskać lepsze i trwalsze obrazy, które nie znikną, nie pękną, nie wypiorą się i nie mechacą. Mogą być drukowane w jednym miejscu bądź na całości.
Sitodruk: Bardzo trwała technika drukowania doskonała dla złożonych projektów, dająca naturalny efekt.
Bezpośredni druk cyfrowy: Zapewnia doskonałe efekty - przy prostym jak i złożonym projekcie.
Transfer termiczny: Szybki druk w pełnej gamie kolorów, tworzący wyróżniający się i wyrazisty efekt.

Kolor, Wykończenie i Krój

Kolekcja koszulek HD to 10 kolorów – takich samych w gamie męskiej, damskiej, dziewczęcej i chłopięcej. A każdy kto uważa, że druk sublimacyjny wychodzi jedynie na tkaninach białych, ewidentnie nie próbował tej metody na koszulkach HD marki Russell – każdy kolor dostępny w naszej ofercie doskonale przyjmuje nadruk sublimacyjny i daje znakomite wyniki.

Kup produkt:
Damska koszulka HD - Russell
Męska koszulka HD - Russell

POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW