POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW

Nowa kolekcja lekkich bluz marki Fruit of the Loom

26-02-2015
Bluzy Fruit Of The Loom Lightweight

KOLEKCJA LEKKICH BLUZ, W KTÓREJ LEKKO NIE  ZOSTAŁ POTRAKTOWANY FASON

Gama Lightweight - nowa kolekcja lekkich bluz marki Fruit of the Loom.

Nowe bluzy, wykonane z lekkiego, nieczesanego francuskiego frotté (znanego także jako „French terry”) o gramaturze 240gm/m², doskonale nadają się do zakładania warstwowego i noszenia przez cały rok.

W kolekcji obejmującej fasony męskie, damskie i dziecięce można znaleźć wszystko, czego trzeba - od bluz z rękawem raglanowym, poprzez bluzy tradycyjne i z kapturem, wkładane przez głowę lub zapinane, aż po szorty i spodnie dresowe - w kolorach, które można dobierać i zestawiać ze sobą.

Lekkie bluzy marki Fruit of the Loom to doskonała opcja na cały rok: jako strój rekreacyjny, roboczy, szkolny, sportowy czy też do zastosowań w branży handlowej - możliwości są nieograniczone!

14 STYLÓW W - 14 KOLORACH

Nasza kolekcja to nie tylko wybór fasonów na każdą okazję, ale także szeroki wybór kolorów, które dzięki dopasowanym wariantom dla mężczyzn, kobiet i dzieci, pasują do każdej firmy, drużyny czy promocji.

LEKKA GRAMATURA - WYSOKA JAKOŚĆ

Lekkie, nieczesane francuskie frotté o gramaturze 240gm/m². Tkanina wykonana w 80% z przędzy bawełnianej Belcoro®, a w 20% z poliestru, co sprawia, że stanowi ona bardziej czystą i stabilną powierzchnię pod nadruk. Warstwa wierzchnia tkaniny ze 100% bawełny, co nadaje jej większą trwałość i lepszą odporność na mechacenie.

BLUZY MĘSKIE

W kolejnośći: 62-156-0 - 62-138-0 - 62-144-0 - 62-140-0.
Bluzy Fruit Of The Loom Lightweight
 

BLUZY DAMSKIE


W kolejności: 62-146-062-148-062-150-0
Damskie lekkie bluzy Fruit of The Loom


POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW