POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW

Liderzy rynku - wydanie targowe 2010r.

24-02-2010
Firma les Polska jest oficjalnym importerem odzieży reklamowej Fruit Of The Loom. Znana na całym świecie marka Fruit of the Loom to wysokiej jakości produkty, gwarancja satysfakcji użytkowania za rozsądną cenę. Odzież tej marki doskonale nadaje się do nadruku, haftu oraz innych sposobów znakowania - sprawdza się jako powierzchnia reklamowa, uniformy pracownicze czy mundurki szkolne.

Odzież firmy Fruit Of The Loom to doskonała propozycja zarówno dla firm, jak i dla klientów indywidualnych. Nowe oblicze tej marki to różnorodne fasony, sposoby wykończenia i zróżnicowana kolorystyka. W sprzedaży znajduje się cała gama produktów - od T-shirtów, poprzez koszulki polo, koszule, polary i kurtki.

Klienci les Polska zawsze są traktowani indywidualnie i bardzo wyjątkowo. Mogą polegać na sprawdzonej i młodej obsłudze, która wie jak profesjonalnie doradzić, jak odpowiednio dobrać dany produkt, by należycie spełnił swoją funkcję, zarówno użytkową, jak i reklamową. Nabywcy otoczeni są rzetelną opieką handlową - począwszy od pierwszego spotkania, aż po realizację zamówienia i dostarczenie towaru.

Klienci, poznając się na stylu i jakości, zawsze chętnie wracają do najnowszych katalogów i nowości marki Fruit of The Loom. Firma les Polska jako dystrybutor Fruit Of The Loom na bieżąco dostosowuje się do wymagań klientów odnośnie odzieży reklamowej oraz do światowych nowinek w tej branży.

 
Dynamiczny rozwój idzie w parze z rzetelnością i solidnością, les Polska.jest sprawdzonym partnerem biznesowym, co poparte jest uczestnictwem w programie „Solidni w biznesie". Aby ograniczyć czas realizacji zamówienia, który jak wiemy w branży reklamowej i promocyjnej jest istotny, firma ciągle rozbudowuje stany magazynowe.
POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW