POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW

Liderzy rynku wydanie targowe 2009

03-03-2009
Odzież firmy Fruit Of The Loom to doskonała propozycja zarówno dla firm, jak i dla klientów indywidualnych. Nowe oblicze tej marki to różnorodne fasony, sposoby wykończenia i zróżnicowana kolorystyka. W sprzedaży znajduje się całą gama produktów, od T-shirtów, poprzez koszulki polo, koszule, polary i kurtki.

Klienci IES Polska zawsze są traktowani indywidualnie i bardzo wyjątkowo. Mogą polegać na sprawdzonej i młodej obsłudze, która wie jak doradzić, jak odpowiednio dobrać dany produkt, by należycie spełnił swoją funkcję, zarówno użytkową, jak i reklamową. Klienci, poznając się na stylu i jakości, zawsze chętnie wracają do najnowszych katalogów i nowości marki Fruit of The Loom.

Firma IES jako dystrybutor Fruit Of The Loom na bieżąco dostosowuje się do wymagań klientów odnośnie odzieży reklamowej oraz do światowych nowinek w tej branży. Dynamiczny rozwój idzie w parze z rzetelnością i solidnością. IES jest sprawdzonym partnerem biznesowym, co poparte jest uczestnictwem w programie „Solidni w biznesie". Aby ograniczyć czas realizacji zamówienia, który jak wiemy w branży reklamowej i promocyjnej jest istotny, firma ciągle rozbudowuje stany magazynowe. IES Polska proponuje współpracę firmom posiadającym w swojej ofercie odzież do dalszej odsprzedaży.
POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW