POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW

Koszulki Original od Fruit of the Loom

31-05-2016
Koszulki Original Fruit of the Loom

Koszulka Original marki Fruit of the Loom zawsze cieszyła się ogromną popularnością. Teraz, dzięki dodaniu do kolekcji nowych fasonów damskich i dziecięcych oraz ekscytujących nowych kolorów, jest jeszcze więcej powodów do tego, by nadchodzącego lata do wszelkich promocji wybierać właśnie koszulkę Original!
    

TERAZ KAŻDY MOŻE MIEĆ KOSZULKĘ ORIGINAL


Jeśli chodzi o znakomitą jakość, atrakcyjną cenę i wyjątkowe kolory, nie istnieje nic lepszego od koszulki Original. Dzięki rozmiarom dziecięcym oraz nowym fasonom damskim o dopasowanym kroju w kolorach umożliwiających zestawianie koszulek z innymi elementami naszej kolekcji każdy może być Oryginalny – ta gama to doskonałe rozwiązanie do tworzenia fantastycznych letnich kolekcji promocyjnych!

Kolorystyka koszulek Original Fruit of the Loom

DZIĘKI DWÓM NOWYM KOLOROM W KOLEKCJI DO WYBORU JEST TERAZ AŻ 21 RÓŻNYCH OPCJI KOLORYSTYCZNYCH!


Koszulki Original wykonane są ze stuprocentowej bawełnianej* tkaniny o gramaturze 145 g/m2**, zapewniając znakomitą jakość w równie znakomitej cenie. A dzięki gamie 21 atrakcyjnych, żywych kolorów, na które dzięki marce Fruit of the Loom zawsze można liczyć, koszulka Original to wszystko, czego potrzeba do tworzenia fantastycznych letnich promocji.

*Koszulka w kolorze Heather Grey: 97% bawełny, 3% poliestru
**Biała: 135 g/m2

 

Kup produkt:

POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW