POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW

Koszulki Fruit Of The Loom - Performance

07-05-2015
Koszulki_Performance_Fruit Of The Loom

 

Doskonały wybór ze względu na kolor i wykonanie

Odprowadzające wilgoć i szybkoschnące, koszulki PERFORMACE Fruit Of The Loom, są doskonałym wyborem dla wszystkich rodzajów sportu i aktywnej pracy. Wykonane w 100% z poliestru, wyposażone w sportowy rękaw typu raglanowego, koszulki PERFORMANCE są dostępne w 8 efektownych kolorach i występują w wersji męskiej, damskiej i dziecięcej. Dowiedz się więcej jeszcze dzisiaj.

Męska koszulka performance

Wszystkie nasze wysokiej jakości koszulki PERFORMANCE są wykonane ze "spójnego" poliestru o gramaturze 140gm/m². Posiadają rękawy typu raglan, nadrukowaną z tyłu metkę i dokładne obszycie szwów. Męskie koszulki są dostępne w rozmiarach: S-2XL.

Kup produkt:
Męska koszulka Performance Fruit Of The Loom

Damska, dopasowana koszulka performance

Nasza damska dopasowana koszulka PERFORMANCE, posiada profilowane boczne szwy podkreślające kobiece dopasowanie, co czyni ją doskonałą dla wszystkich rodzajów aktywności od jogi aż po ćwiczenia gimnastyczne. Damskie koszulki są dostępne w rozmiarach: XS-2XL.

Kup produkt:
Damska koszulka Performance Fruit Of The Loom

Dziecięca koszulka performance

Aktywne dzieci potrzebują aktywnych koszulek, które są lekkie, wygodne i chłodzące. Nasza dziecięca koszulka Performance jest dostępna dla dzieci od 3-4 aż do 14-15 lat, w kolorach uzupełniających dorosłe fasony.

Kup produkt:
Dziecięca koszulka Performance Fruit Of The Loom

Dopasuj kolor swojej koszulki performance

Wraz z 8 sportowymi kolorami do wyboru, od klasycznego czarnego, białego, granatowego, przez efektowną fuksję, limonkę i jasny żółty, wszystkie nasze kolory uzupełniają się w męskich, damskich i dziecięcych fasonach.

Kontakt z Fruit Of The loom
POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW