POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW

Koszulki do nadruków - T-shirt HD Russell

15-07-2015
Koszulka do nadruków HD Russell

Nowe kolory - Nowe możliwości biznesowe

T-shirt HD został stworzony specjalnie z myślą o rynku nadruków. Wyróżnia go pierwszorzędna jakość wykonania dzięki połączeniu poliestru z bawełną, co pozwala cieszyć się właściwościami obu tkanin. Koszulka jest niezwykle miła w dotyku, świetnie nadaje się do nanoszenia obrazów i jest dostępna w wielu kolorach – na takie zalety czekał rynek druku sublimacyjnego. Podążając w tym kierunku, jeszcze bardziej wzbogaciliśmy gamę stylowych odcieni melanżowych.

Odczarowaliśmy mit, że druk sublimacyjny wychodzi tylko na białych tkaninach.

Wyjątkowa koszulka HD marki Russell idealnie nadaje się do szeregu procesów drukarskich. Doskonale przyjmuje nadruki sublimacyjne dzięki wyjątkowej mieszance 65% poliestru i 35% bawełny czesanej „ringspun”.  Obala przekonanie, że druk sublimacyjny udaje się tylko na białych tkaninach – nasze melanże pozwalają na uzyskiwanie idealnych nadruków w modnym, przygaszonym stylu retro.  

Teraz poszerzamy gamę kolorów i oferujemy aż 10 odcieni do wyboru.

Trzy proste kroki do sukcesu w sublimacji

Sublimacja to prosta i wydajna technika wykonywania wysokiej jakości nadruków, która polega na wtapianiu barwnika w poliestrowe włókna koszulki. W wyniku tego otrzymujemy wysokiej jakości trwały obraz, który nie blaknie, nie schodzi, nie pęka ani się nie spiera.  
Organizacja potrzebnych zasobów jest o wiele szybsza i tańsza niż w przypadku tradycyjnego sitodruku. Można łatwo i niedrogo drukować dowolne obrazy na różnych koszulkach. Istnieje możliwość zadrukowania tylko części koszulki albo stworzenia wzoru na całości.

Druk sublimacyjny

Jak zadrukować koszulkę w 2 minuty – lub krócej?

Zanim zaczniesz, odklej nalepkę Russell z karczku koszulki. Po wykonaniu nadruku w razie potrzeby można będzie dodać indywidualną metkę.
1. Stwórz lub wybierz wysokiej jakości obraz lub pracę plastyczną i otwórz wzór w drukarskim programie graficznym.
2. Wydrukuj obraz na papierze do sublimacji, używając przeznaczonego do tej techniki tuszu. Nadają się do tego tylko wybrane drukarki atramentowe.  
3. Przenieś obraz na koszulkę, używając termoprasy. Czas przenoszenia będzie różny, ale z reguły wynosi 50 sekund przy około 180 stopniach.

To naprawdę trwa tak krótko, warto więc spróbować samodzielnie!

Gdzie można zobaczyć koszulkę HD?

Druk sublimacyjny połączony z wysoką jakością naszych koszulek HD będzie Twoim asem w rękawie, dzięki któremu zdobędziesz przewagę na obecnym rynku. Pojawi się przed Tobą wiele nowych możliwości.

Koncerty: Barwniki do sublimacji nie blakną, nie pękają ani się nie spierają – grupy muzyczne i obiekty rozrywkowe mogą podarować swoim fanom trwały produkt wysokiej jakości.

Handel detaliczny: Możliwość drukowania na koszulce HD sprawia, że znajdzie ona zastosowanie w punktach detalicznych zajmujących się tworzeniem różnego rodzaju nadruków indywidualnych i wykonywaniem własnych nadruków klientów.

Moda: Polibawełniana koszulka HD we wszystkich 10 kolorach idealnie nadaje się do nadruków. Gotowy produkt ma modny, przygaszony wygląd w stylu retro.

Imprezy: Koszulka HD to synonim sprawdzonych rezultatów drukarskich, zaś domieszka bawełny to namacalny dowód jej jakości.

Edukacja: Miękka w dotyku, polibawełniana mieszanka to gwarantowany hit wśród wymagającej młodzieży.  

Sport: Barwnik nanoszony techniką sublimacji przenika włókno, zamiast osadzać się na jego powierzchni, dzięki czemu koszulka HD wygląda świetnie nawet po wielu godzinach intensywnego użytkowania.

Konferencje: Każdą organizację, której zależy na budowaniu profesjonalnego wizerunku wśród swoich kontrahentów i klientów, ucieszy wiadomość, że koszulki HD można z łatwością ozdabiać nawet misternymi znakami firmowymi.

Turystyka: Koszulka HD to wspaniały w dotyku produkt, który będzie pamiątką na długie lata.

Kup produkt:
Męska koszulka HD - Russell
Damska koszulka HD - Russell

POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW