POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW

Jak być widocznym - Kamizelki odblaskowe Result

29-07-2021

Jak być widocznym?

Do tego tematu podejść można na wiele sposobów. Nasza propozycja to kamizelki odblaskowe marki Result!

Przydatne zarówno w pracy jak i na co dzień, mogą być doskonałym narzędziem nie tylko zapewniającym bezpieczeństwo, ale także promującym Twoją firmę.

W ofercie mamy kilka wzorów z dwoma (R200X i R200J) lub czterema pasami odblaskowymi (R201X).
Kamizelki odblaskowe Result
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 
Najbardziej popularny klasyczny model R200X z dwoma poziomymi pasami dostępny jest zarówno w wersji dla dorosłych jak i dla dzieci. Taka kamizelka z logo szkoły lub imieniem to obowiązkowa pozycja w wyprawce każdego przedszkolaka i ucznia.
Dziecięce kamizelki odblaskowe Result


 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


Nasze najnowsze produkty z oferty odzieży roboczej: kamizelki R479X i R200XEV to nowe wzornictwo i niestandardowa kolorystyka, która z całą pewnością przykuje uwagę. Logo Twojej firmy na jaskrawo różowej czy błękitnej kamizelce ostrzegawczej na pewno zostanie zauważone i zapamiętane :) Oba modele wykonane są w 100% z poliestru, dzięki czemu są lekkie, przewiewne i doskonałe do brandowania - można wykonać na nich nadruk wieloma metodami, nawet przy jednostkowych nakładach.

Posiadają pasy odblaskowe rozmieszczone po całym obwodzie (R200XEV i R479X) oraz na ramionach (R479X) , certyfikowane, zgodne z normą EN ISO 20471 CLASS 2 i RIS-3279-TOM ISSUE 2.
Damskie kamizelki odblaskowe Result

Kamizelka R200XEV to nowa odsłona popularnego modelu R200X - znany i chętnie kupowany wzór doczekał się niestandardowych wariantów kolorystycznych np. różowy, fioletowy, biały, niebieski, a nawet czarny, więc nie ma mowy o nudzie ;)
 
Kolorystyka kamizelek odblaskowych Result

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 

Model R479X to zupełna nowość - funkcjonalne kamizelki z praktycznym zapięciem na zamek błyskawiczny i dwiema obszernymi kieszeniami. Znajdziecie tam również miejsce na identyfikator. Dostępne w kolorach: Flo Yellow i Flo Orange.
Wykonane z siateczki zapewniającej doskonałą wentylację, będą komfortowym i bezpiecznym dodatkiem dla pracowników każdego szczebla w branży budowlanej, magazynowej czy eventowej.
Męska kamizelka odblaskowa ResultPełna oferta kamizelek odblaskowych dostępna na naszej stronie: www.iespolska.pl/odziez-kamizelki/

Zachęcamy do testowania! 
POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW