POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW

Ies Polska importuje owoce Twojego sukcesu

08-01-2018
  


  

   Firma Ies Polska to dystrybutor odzieży reklamowej, takich marek jak Fruit of the Loom, Russell oraz Result. Nie jest to jedyna firma na polskim rynku działająca w tej dziedzinie. Co więc Ies Polska ma w sobie tak wyjątkowego, że jej działanie wyróżnia się od pracy innych dostawców działających w podobnej branży?
   Kluczem do sukcesu, a tym samym do zadowolenia naszych Klientów są cechy, które mogłyby się wydawać na pozór błahe: prostota, szczerość i otwartość. Zadowolenie Klientów jest dla nas priorytetem. Potencjalny Kontrahent jest usatysfakcjonowany, kiedy zaopatrzy się bez najmniejszych problemów w interesujące go produkty, My jesteśmy spełnieni jeśli bez żadnych przeszkód sprostamy wymaganiom kupującego.
    Firma nieustannie udoskonala procesy mające na celu jeszcze bardziej spełnić oczekiwania obecnych a także przyszłych Klientów. Mogłoby się wydawać, że cena jest najważniejszym czynnikiem, aby sprzedać. Trudno się z tym nie zgodzić, jednak ważniejsza od ceny jest dostępność, a Ies Polska może pochwalić się największym w Polsce stanem magazynowym takich marek jak: Fruit of the Loom, Russell oraz Result.
    Każdy zamawiający u nas Klient może liczyć na to, że asortyment będzie dostosowany do jego indywidualnych potrzeb, a pracownicy firmy zadbają, by każdorazowe zamówienie było wykonane profesjonalnie i w przyjaznej atmosferze.  
                                                                                                                      
  
   Ies Polska nie potrzebuje zbędnych symboli i dodatków, ponieważ brak prostoty to nie jesteśmy my, ani nasz sposób myślenia. Działanie firmy to nie wyuczone zachowania, procedery i slogany, a pokazanie naszego sposobu myślenia oraz wcielanie w życie idei działania, którymi kierujemy się również w sytuacjach prywatnych.
   Na podstawie tych właśnie poglądów - otwartości, szczerości i prostoty, a co za tym idzie – prawdy i uczciwości, Klient może wygenerować sobie o nas swój własny obraz, który przez naszą autentyczność i prostotę, będzie spójny z tym, jak chcemy być odbierani.
    Ies Polska realizując zamówienia Kupujących, kieruje się przede wszystkim ich zadowoleniem i komfortem. Tak więc każdy z pracowników wie, że z nas musi wynikać co chcemy robić i jak chcemy być odbierani, by osiągnąć pełen sukces - bo sukces i powodzenie naszych Klientów jest naszym sukcesem.
    Poza stanami magazynowymi, natychmiastowe udzielenie odpowiedzi osobie zainteresowanej, to kolejny czynnik o który Ies Polska dba, by jeszcze bardziej zwiększyć komfort kupujących. Na wszelkie zapytania jesteśmy w stanie odpowiedzieć telefonicznie, a na każdą kwestię poruszoną w mailu reagujemy w 15 min.
    Podsumowując, co wyróżnia Ies Polska na tle innych firm działających w tej samej branży? Prostota, szczerość, otwartość i idące za nimi: największe stany magazynowe w Polsce oraz ludzie dbający by dana transakcja przebiegła jak najsprawniej i najsolidniej.
   Jeżeli zamówisz odzież firm takich jak Fuit of the Loom, Russell oraz Result w Ies Polska, możesz mieć pewność, że zostaniesz potraktowany jak członek naszej rodziny, a stosunek ceny do jakości i dostępności jest najlepszy na rynku.
POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW