POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW

Ies Polska importuje owoce Twojego sukcesu

08-01-2018
Ies Polska - Odzież Fruit of the Loom, Russell, Result, Spiro

Firma Ies Polska to dystrybutor odzieży reklamowej, takich marek jak Fruit of the Loom, Russell, Result oraz Spiro. Nie jest to jedyna firma na polskim rynku działająca w tej dziedzinie. Co więc Ies Polska ma w sobie tak wyjątkowego, że jej działanie wyróżnia się od pracy innych dostawców działających w podobnej branży?

Kluczem do sukcesu, a tym samym do zadowolenia naszych Klientów są cechy, które mogłyby się wydawać na pozór błahe: prostota, szczerość i otwartość. Zadowolenie Klientów jest dla nas priorytetem. Potencjalny Kontrahent jest usatysfakcjonowany, kiedy zaopatrzy się bez najmniejszych problemów w interesujące go produkty, My jesteśmy spełnieni jeśli bez żadnych przeszkód sprostamy wymaganiom kupującego.

Firma nieustannie udoskonala procesy mające na celu jeszcze bardziej spełnić oczekiwania obecnych a także przyszłych Klientów. Mogłoby się wydawać, że cena jest najważniejszym czynnikiem, aby sprzedać. Trudno się z tym nie zgodzić, jednak ważniejsza od ceny jest dostępność, a Ies Polska może pochwalić się największym w Polsce stanem magazynowym takich marek jak: Fruit of the Loom, Russell, Result i Spiro.

Każdy zamawiający u nas Klient może liczyć na to, że asortyment będzie dostosowany do jego indywidualnych potrzeb, a pracownicy firmy zadbają, by każdorazowe zamówienie było wykonane profesjonalnie i w przyjaznej atmosferze.  


Ies Polska nie potrzebuje zbędnych symboli i dodatków, ponieważ brak prostoty to nie jesteśmy my, ani nasz sposób myślenia. Działanie firmy to nie wyuczone zachowania, procedury i slogany, a pokazanie naszego sposobu myślenia oraz wcielanie w życie idei działania, którymi kierujemy się również w sytuacjach prywatnych.

Na podstawie tych właśnie poglądów - otwartości, szczerości i prostoty, a co za tym idzie – prawdy i uczciwości, Klient może wygenerować sobie o nas swój własny obraz, który przez naszą autentyczność i prostotę, będzie spójny z tym, jak chcemy być odbierani.

Ies Polska realizując zamówienia Kupujących, kieruje się przede wszystkim ich zadowoleniem i komfortem. Tak więc każdy z pracowników wie, że z nas musi wynikać co chcemy robić i jak chcemy być odbierani, by osiągnąć pełen sukces - bo sukces i powodzenie naszych Klientów jest naszym sukcesem.

Poza stanami magazynowymi, natychmiastowe udzielenie odpowiedzi osobie zainteresowanej, to kolejny czynnik o który Ies Polska dba, by jeszcze bardziej zwiększyć komfort kupujących. Na wszelkie zapytania jesteśmy w stanie odpowiedzieć telefonicznie, a na każdą kwestię poruszoną w mailu reagujemy w 15 min.

Podsumowując, co wyróżnia Ies Polska na tle innych firm działających w tej samej branży? Prostota, szczerość, otwartość i idące za nimi: największe stany magazynowe w Polsce oraz ludzie dbający by dana transakcja przebiegła jak najsprawniej i najsolidniej.

Jeżeli zamówisz odzież firm takich jak Fuit of the Loom, Russell, Spiro oraz Result w Ies Polska, możesz mieć pewność, że zostaniesz potraktowany jak członek naszej rodziny, a stosunek ceny do jakości i dostępności jest najlepszy na rynku.

POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW