POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW

Fruit of the Loom - Oferta 2022 - Co się zmieni

30-09-2021

Oferta 2022 – co się zmieni?

Cz.1 Fruit of the Loom

Czy wiesz już  których produktów w 2022 roku nie znajdziesz w ofercie Fruit of the Loom, Russell i Result?

Jeśli nie, ten tekst jest dla Ciebie ! :)

Oferta odzieży reklamowej jest stale pod lupą grona projektantów i konstruktorów. Co roku wprowadzane są nowe kroje i kolory, by nadążyć za aktualnymi trendami. Zdarza się również, że z uwagi na zmieniające się preferencje i zapotrzebowanie rynku, wstrzymywana jest produkcja niektórych modeli czy kolorów.

Pożegnanie z ulubionym t-shirtem nie musi być trudne, ponieważ producenci dbają o kompleksowość oferty i uzupełniają luki nowymi wzorami.

Dodatkowo przygotowaliśmy duże rabaty na końcówki serii - tak na osłodę ;) Teraz ulubione produkty możecie zdobyć w super cenach. U nas dostępne będą do wyczerpania zapasów. Spieszcie się, bo kolejnych dostaw nie będzie! 😉

Ale o jakich produktach mowa?

Zacznijmy od „Fruita” 😉

Na początek kolekcja Sofspun, której koniec zapowiadaliśmy już rok temu. Model który zaskarbił sobie sympatię wielu przeszedł  na zasłużoną emeryturę. Koszulki nie są już produkowane, ale w naszej ofercie nadal je znajdziecie i to aż w 17 kolorach. Korzystajcie z zapasów, a gdyby ich zabrakło nie smućcie się, bo jest i dobra wiadomość: lukę tę doskonale wypełnia linia Iconic, czyli koszulki w dwóch gramaturach : 150 i 165.

Koszulki Iconic - Fruit of the Loom


Kolekcja Iconic to także koszulki z długim rękawem, co świetnie się składa, ponieważ ten rok jest ostatnim również dla damskich koszulek Valueweight Longsleeve.

Jeśli już o koszulkach mowa, warto wspomnieć o palecie kolorystycznej modelu Original V-Neck. W 2022r. do wyboru będziemy mieć 2 kolory: biały i czarny, pozostałe 19 znika z oferty.

Mocno uszczuplona zostanie także kolekcja Performance. Męskie i damskie koszulki Vest (damska, męska) oraz Polo (damska, męska), a także dziecięce poliestrowe spodenki nie będą już dostępne. W dziecięcych koszulkach Kids Performance również zajdą zmiany, nie zobaczymy już kolorów: Deep Navy i Azure Blue.

„Cięcia” kolorystyczne dotkną też Polo Iconic (Classic Olive i Dark heather Grey) i Premium Polo w wersji damskiej  i męskiej (Ash, Khaki, Forest Green, Purple). Całkowicie anulowana zostanie natomiast produkcja modelu Pocket Polo z mieszanki poliestru i bawełny oraz Tipped Polo - bawełnianej klasycznej koszulki polo z kontrastującymi lamówkami.

Męski polar z pełnym zamkiem - Fruit of the Loom

 

A jakie zmiany szykują się w ofercie dresowej?

Kolekcja „lekka” w 2022r. to 2 modele mniej. Żegnamy bluzę z krótkim zamkiem i spodnie dresowe ze ściągaczem oraz 5 kolorów bluz dziecięcych Kids Hooded Lightweight: Orange, Fuchsia, Purple, Kelly Green i Azure Blue.

Wycofane zostaną też 2 dziecięce produkty Classic: bluza z zamkiem i spodnie z prostą nogawką.

W bluzach Premium zajdą jedynie drobne zmiany kolorystyczne. To ostatni moment na zakup rozpinanej bluzy Hooded Premium oraz Set-In Premium w kolorze Chocolate, a także Kids Raglan Premium w kolorach: Emerald i Purple.

Ważną zmianą jest wycofanie z oferty męskich polarów z długim zamkiem i tym samym zamknięcie produkcji bluz polarowych przez Fruit of the Loom – damskie i dziecięce modele los ten spotkał już rok temu. Od przyszłego roku oferta bluz oparta więc będzie na dzianinach bawełnianych.

Męski polar z pełnym zamkiem - Fruit of the Loom

W 2022 roku pojawi się też nowość - kolor Athletic Heather !

Zobaczymy go w męskich i damskich koszulkach Iconic 150 oraz Premium Polo z krótkim (damska, męska) i długim rękawem.

Athletic Heather to świeża odsłona szarości – lubianego, uniwersalnego i niezwykle często wybieranego przez Was koloru.

Mamy nadzieję, że się spodoba i na stałe zagości w ofercie! :)

Wypatrujcie go już na początku przyszłego roku.
Nowy kolor athletic heather - Fruit of the Loom


O nowościach, zmianach w ofercie Russell już wkrótce… :)
POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW