POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW

Fruit of the Loom - Nowości 2016

15-02-2016
Fruit of the Loom

Firma Fruit jest liderem w produkcji odzieży od ponad 160 lat i do dnia dzisiejszego jest to marka wybierana ze względu na szeroki asortyment, jakość, obsługę i wartość. Wraz z długo oczekiwanym wprowadzeniem nowych, innowacyjnych T-shirtów Sofspun®, pozostajemy liderem innowacyjności w branży. Wszystkie produkowane w etyczny sposób ubrania są zaprojektowane pod nadruki i nadają się do wszelkich celów – od rozrywki i promocji po pracę, muzykę, szkołę i sport, a męskie, damskie i dziecięce wzory dopełniają się wzajemnie.

W całym asortymencie kolor został uwolniony jak nigdy dotąd. Znajdziemy tu największy wybór wspaniałych i praktycznych kolorów, wybranych starannie, aby dopasować je do potrzeb każdej firmy i osoby. Więc jeśli szukasz prawdziwej swobody wyboru i usługi, na nas zawsze można liczyć.

Nowości od Fruit of the Loom

3 NOWE MĘSKIE BLUZY LIGHTWEIGHT

Sprawdź nasze nowości: Set-In Sweat, Sweat Jacket i Zip Neck Sweat! Bluzy wykonane z nieczesanej tkaniny o gramaturze 240gm/m² - nowa kolekcja uzupełnia asortyment odzieży Lightweight

UWOLNILIŚMY JESZCZE WIĘCEJ KOLORÓW!

9 nowych kolorów naszego T-shirtu Original dla jeszcze większego wyboru. Ponadto dodaliśmy całe mnóstwo kolorów do koszulek Premium polo męskich i damskich, aby
oba asortymenty były spójne.

NASZA KOSZULKA 65/35 POLO JEST TERAZ WIĘKSZA…

Teraz w dwóch nowych większych rozmiarach – 4XL i 5XL – koszulki męskie 65/35 Polo występują w czterech bazowych kolorach. Teraz dla każdego znajdzie się idealny
rozmiar ubrań Fruit w popularnych kolorach odzieży roboczej.

REWOLUCJA SOFSPUN® ROZPOCZĘTA!

Z radością przedstawiamy nasze nowe, nowatorskie T-shirty Sofspun®, wyprodukowane z zastosowaniem nowych technologii włókienniczych opracowanych wyłącznie dla Fruit of the Loom. Stanowiące całkowitą nowość na rynku, nasze nowe T-shirty Sofspun® męskie, damskie i dziecięce zaprojektowane są w duchu mody i wykonane z przędzy
bezwrzecionowej, o miękkości bawełny czesanej ringspun. Nasze innowacyjne, w 100% bawełniane T-shirty Sofspun® zapewniają miękkość i wyjątkowe nadruki – doskonałe tło dla potrzeb dekoracyjnych naszych klientów. Sofspun® od Fruit of the Loom jest dokładnie tym, czego potrzebowała branża nadruków!
Koszulki dostępne w rozmiarach damskich, męskich, dziecięcych i dziewczęcych, stanowią najnowsze osiągnięcie w branży odzieżowej.

Technologia włókiennicza na wyłączność.
Opracowana przez Fruit of the Loom unikalna technologia wykorzystywana do produkcji koszulek Sofspun® oznacza, że nie trzeba już szukać kompromisu między jakością wykonania, miękkością i możliwością robienia nadruków.

Wyjątkowo miękkie w dotyku
Nasze koszulki Sofspun® są w 100% bawełniane, wykonane z przędzy bezwrzecionowej, ale mają dodatkową zaletę – są miękkie jak bawełna czesana ringspun.
Wszystkie koszulki Sofspun® są wytwarzane w fabryce w Maroku z wykorzystaniem produkcji przędzy bezwrzecionowej, przy której powstaje mniej odpadów, zużywa się mniej energii i emituje mniej szkodliwych substancji. Co więcej, każde ubranie posiada certyfikację wg normy 100 Oeko-Tex.

Idealna powierzchnia do nadruków
Zaprojektowane pod nadruki koszulki Sofspun® są stabilne, trwałe i nie tracą koloru. Przędza bezwrzecionowa i drobny splot 28 zapewniają gładką powierzchnię do nadruków i doskonałe rezultaty.

Intensywne kolory, modny krój
Zaprojektowane w modnym kroju zapewniającym wyjątkowy wygląd, nasze T-shirty Sofspun® są po prostu wspaniałe. Wśród żywych kolorów wymienić należy takie jak Ciemnożółty, Kelly Green, Fuksja i Pomarańczowy. Doskonałe na potrzeby sprzedaży detalicznej, turystyki, licencjonowania, promocji, merchandisingu muzycznego, a także
jako odzież korporacyjna i wiele więcej!.
T-shirt Sofspun Fruit of the Loom

Ubrania zaprojektowane są z myślą o ozdabianiu

Bez względu na to, jakiego produktu potrzebujesz, dzięki Fruit znajdziesz fason dla siebie. Wykorzystujemy najnowsze innowacje włókiennicze i techniki wytwórcze,
żeby zagwarantować, że nasza odzież to doskonały wybór do wszelkiego rodzaju zdobień.


WIEDZIEMY PRYM W BRANŻY

Większość odzieży produkowanej w zakładzie w Maroku wytwarzana jest z akredytowanej przędzy bezwrzecionowej Belcoro®. Ta wysokiej jakości przędza tworzy gładką i stabilną powierzchnię tkaniny z mniejszą liczbą luźnych włókien, co oznacza wyjątkowe nadruki i mniej przerw na prasie. Zapewnia to również mniejsze mechacenie, większą trwałość i mniejsze zużycie podczas prania. Jesteśmy obecnie jedyną marką w branży reklamowej wykorzystującą akredytowaną przędzę Belcoro®.

BLUZY, KTÓRE SĄ PO PROSTU BEZKONKURENCYJNE

Wszystkie bluzy w naszym asortymencie są produkowane z wykorzystaniem innowacyjnej techniki splotu, która daje w 100% bawełnianą powierzchnię, niemechacącą się i o doskonałej trwałości. Zauważyć można także szczególne detale, takie jak zakryte suwaki w naszych bluzach, zaprojektowane tak, aby zwiększyć powierzchnię do zdobienia.

STAŁA JAKOŚĆ, KTÓREJ ZAWSZE MOŻNA ZAUFAĆ

Wszystkie nasze ubrania wykonane są z najwyższej jakości surowej bawełny i spełniają najwyższe brytyjskie (BS), europejskie (EN) i międzynarodowe (ISO) normy. Testy obejmują mocowanie guzików i trwałość tkaniny, także w zakresie mechacenia i kurczenia się. W całym asortymencie jakość produktów Fruit nie ma sobie równych.
Bez względu na przeznaczenie, bez względu na przedział cenowy czy styl, Fruit of the Loom za każdym razem doskonale dopasowuje się do Twoich potrzeb.

PEŁNA KONTROLA od początku do końca

W naszym własnym zintegrowanym pionowo zakładzie produkcyjnym w Maroku, mamy pełną kontrolę nad wszystkim: od przyjęcia dostaw najwyższej jakości surowej bawełny, po wysyłkę naszej wyjątkowo wykończonej odzieży. To właśnie ta kontrola zapewnia najwyższe standardy jakości dla wszystkich naszych klientów w zakresie produktu, usługi, referencji środowiskowych i etycznych. Nasz specjalnie zaprojektowany zakład w Maroku mieści się na obszarze o wielkości 73 boisk do piłki nożnej, a nasz główny budynek to drugi pod względem wielkości budynek jednonawowy w Afryce. Jesteśmy w pełni samowystarczalni: mamy nawet własną, specjalnie wybudowaną stację kolejową, stację uzdatniania wody oraz oczyszczalnię ścieków.

WYSOKI WOLUMEN PRODUKCJI, OGROMNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Rozmiar produkcji w Maroku jest po prostu olbrzymi. Prawie czterotysięczna załoga pracuje w systemie wielozmianowym w zakładach produkcyjnych i szwalniach, gdzie
zdolności produkcyjne sięgają ponad dwóch milionów sztuk odzieży tygodniowo. Jako Fruit wierzymy, że tak duża skala wiąże się z wielką odpowiedzialnością, zatem
bezpieczeństwo, szacunek i dobre samopoczucie naszych pracowników stanowią dla nas wartości nadrzędne. Naszym pracownikom zapewniamy mnóstwo świadczeń, w tym opiekę zdrowotną, opiekę dentystyczną, szkolenia czy transport.

W zakładzie posiadamy nawet własny zespół strażacki pracujący 24 godziny na dobę. Żadne stanowisko pracy nie znajduje się dalej niż 50m od wyjścia przeciwpożarowego, a w projekcie tego supernowoczesnego obiektu zostało uwzględnionych 12 ognio- i dymoodpornych tuneli.

CORAZ WYŻSZE STANDARDY PRZY MNIEJSZEJ LICZBIE ODPADÓW

W firmie Fruit jesteśmy zaangażowani w produkcję przędzy bezwrzecionowej. Powód? Jest po prostu lepsza pod każdym względem. Przędza bezwrzecionowa Belcoro® i nasza nowa tkanina Sofspun® tworzą idealną powierzchnię do zdobienia, o mniejszej liczbie luźnych włókien i lepszej trwałości. Co więcej, w produkcji przędzy bezwrzecionowej zużywa się mniej energii i wytwarza mniej odpadów.
Nowe przędzarki Autocoro są w stanie wytworzyć 50% więcej przędzy, a przy tym zużywają o 20% mniej energii, pracując z wydajnością na poziomie 99%.

Ponad 2,000,000 sztuk odzieży tygodniowo!
Dostawa do ponad 75 krajów.

Etyka i środowisko są centrum wszystkiego co robimy

Podobnie jak w przypadku jakości ubrań Fruit of the Loom, polegać można także na naszym zaangażowaniu we właściwe postępowanie w każdym aspekcie naszej działalności.
Tego samego wymagamy od naszych dostawców.

Nasz własny, wiodący w branży, Kodeks Postępowania ustala standardy i stosuje się nie tylko do nas, ale również do naszych dostawców i partnerów biznesowych. Upewniamy się, że niezależne audyty wszystkich obiektów produkcyjnych i dostawców zewnętrznych są zgodne z naszym Kodeksem Fruit. Według nas należy postępować jedynie we właściwy sposób.

ZWERYFIKOWANE POD WZGLĘDEM ETYCZNYM PRZEZ NIEZALEŻNE ORGANIZACJE

Oeko-Tex to uznany na świecie system testowania i certyfikacji tekstyliów. Każda sztuka odzieży Fruit of the Loom jest zaakceptowana pod względem normy Oeko-Tex, co potwierdza, że wszystkie nasze tekstylia nie zawierają absolutnie żadnych substancji szkodliwych dla człowieka i środowiska.

WRAP zapewnia legalność, humanitarność i etyczność produkcji na całym świecie. Wszystkie zakłady Fruit of the Loom oraz naszych dostawców posiadają certyfikat WRAP, a nasz zakład w Maroku uzyskał Złoty Certyfikat, prezentując bardzo wysokie standardy w odniesieniu do 12 reguł WRAP.

Prawa człowieka są dla Fruit of the Loom najważniejsze, od surowca po gotową odzież. Dlatego używamy tylko przędzy wyprodukowanej w sposób etyczny, a większość nasza surowa bawełna pochodzi z USA. Nie wykorzystujemy bawełny z Uzbekistanu i wymagamy od wszystkich naszych dostawców i partnerów, żeby powstrzymywali się od kupowania bawełny bezpośrednio z Uzbekistanu i nie pozyskiwali przędzy ani tekstyliów od dostawców, którzy tam się zaopatrują.

WYJĄTKOWE REFERENCJE ŚRODOWISKOWE

Nasz specjalnie wybudowany zakład w Maroku został zaprojektowany tak, żeby odzwierciedlać nacisk, jaki kładziemy na czystą produkcję. Stosujemy wszelkie dostępne technologie, żeby poprawić nasze zużycie materiałów i wyniki produkcji. Wydajne zużycie wody w zakładzie było naszym priorytetem, a nasza stacja uzdatniania wody została doceniona na poziomie lokalnym i międzynarodowym. Woda, której używamy, jest oczyszczana (poddajemy recyklingowi do 60%) i wraca do rzeki czystsza niż w momencie, gdy do nas trafiła. Odkąd zaczęliśmy zrzucać do rzeki czystą wodę, rzeka się zregenerowała i teraz jest pełna ryb.

Wierzymy we właściwe postępowanie!
POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW