POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW

Fruit of the Loom 2016 - więcej fasonów, więcej kolorów

12-01-2016
Fruit of the Loom 2016 - Fruit Active

Prosto z Fruit of The Loom - Nowość na 2016

Dodaliśmy 6 nowych fasonów i zwiększyliśmy liczbę kolorów w naszej technicznej odzieży z kolekcji Fruit Active, zapewniając idealne możliwości dla każdego zespołu.
 
Opierając się na sukcesie naszych słynnych, męskich Original T, w pełni nowych, damskich, dopasowanych Original T oraz dziecięcych Original T, pojawia się 21 kolorów, co oznacza że Original T jest teraz dostępne dla każdego.  Uzyskaliśmy jeszcze większą spójność w całej gamie produktów zapewniając jeszcze lepszy wybór.
 

Fruit of the Loom PerformanceNOWE W ODZIEŻ PERFORMANCE

Z nową męską oraz damską dopasowaną koszulką bez rękawków; z polo i szortami typu Performance, wszystkie wyposażone w technologię Cool Wear oraz nowe kolory uzupełniające w całej gamie, kolekcja Fruit Active jest idealna dla wszystkich twoich aktywności sportowych i strojów zespołowych.

 

NOWE W KOSZULKI ORIGINALFruit of the Loom Koszulki Oryginal

Oryginalna i najlepsza stała się jeszcze lepsza wraz z nowymi kobiecymi i dziecięcymi fasonami oraz bardziej ekscytującymi kolorami dodanymi do kolekcji. Teraz wszystkie fasony są dostępne w 21 kolorach a jakość 145g/m² daje to czego potrzebujesz w promocyjnej koszulce.
 


ŚWIEŻE, NOWE KOLORY W CAŁYM ASORTYMENCIE

Wprowadzenie dodatkowych pasujących i uzupełniających kolorów w męskich, damskich i dziecięcych fasonach. Więcej kolorów na które możesz liczyć – Od klasycznych po jasne i neutralne. Kolor, wybór, spójność. Kiedy kolor jest naprawdę ważny, wybierz Fruit of the Loom!


Kontakt z działem sprzedaży Ies Polska
POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW