POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW

Everything under the sun

24-04-2017


Tak jak producent najbardziej rozpoznawalnej marki na świecie – Fruit of the Loom, tak największy dystrybutor tej odzieży gwarantuje swoim Klientom niezwykle szeroki asortyment.
 
W ofercie Ies Polska znajdują się przede wszystkim koszulki Fruit of the Loom – wszystkie modele: od koszulek bez rękawów, z rękawami, po długi rękaw.

https://www.iespolska.pl/odziez-meska-koszulki/


 
Klienci znajdą także u olsztyńskiego importera koszulki polo, które mogą zostać wykorzystane jako artykuły promocyjne, ale też doskonale prezentująca się odzież firmowa. Ponadto, na ofertę Ies Polska składają się także bluzy – w kilku wariantach m.in. z kapturem i zamkiem.

https://www.iespolska.pl/odziez-meska-polo/
https://www.iespolska.pl/odziez-meska-bluzy/

 
Ważnym elementem stroju firmowego jest także koszula – specjalistą w produkcji jest Russell, ale dużą sprzedażą cieszą się także produkty marki Fruit of the Loom.

https://www.iespolska.pl/odziez-meska-koszule/


 
Nie można też zapomnieć o bieliźnie oraz nowości – skarpetkach, dostępne także w kilku wariantach.

https://www.iespolska.pl/odziez-meska-pozostale/

Dystrybutor w olsztyńskim magazynie liczącym ponad 2 tys. metrów kwadratowych posiada także : kurtki, bezrękawniki, czapki, spodnie i wiele innych.
 
Fruit of the Loom, Russell, Result tworzą razem całoroczną ofertę Ies Polska.
Co więcej, Klienci mogą zawsze liczyć na wykwalifikowany zespół, otrzymają najlepszą ofertę cenową oraz dostawę na drugi dzień roboczy.

Kontakt : ies@iespolska.pl
 607613566
POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW