POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW

Druk sublimacyjny - Koszulka HD T marki Russell

28-01-2015
Druk sublimacyjny na koszulce HD marki RussellSublimacja to prosta, skuteczna i nowa forma druku cyfrowego o rewolucyjnym znaczeniu. Umożliwia wykonywanie wysokiej jakości nadruków i grafik na powierzchniach polimerowych. Dzięki temu idealnie nadaje się do umieszczania obrazów na tekstyliach i koszulkach o wysokiej zawartości poliestru.

Sublimacja niejako wtapia obraz we włókna tkaniny, a nie tylko zadrukowuje ją na jej powierzchni. W wyniku tego otrzymujemy wysokiej jakości, trwały obraz, który nie blaknie, nie schodzi, nie pęka ani się nie spiera.
Organizacja potrzebnych zasobów jest o wiele szybsza i tańsza niż w przypadku tradycyjnego sitodruku. W zasadzie przeznaczenie na inwestycję zaledwie €1200 pozwoli zakupić sprzęt potrzebny do wyprodukowania w ciągu kliku minut wysokiej jakości koszulek z nadrukami.

Nadruk jeszcze lepiej wychodzi na koszulkach HD T marki Russell (męska, damska), które są wykonane z wysokiej jakości polibawełny i łączą w sobie zalety naturalnej tkaniny z materiałem poddającym się sublimacji.

Nadruk sublimacyjny - Zasada działania

Proces wykonywania nadruku sublimacyjnego składa się z trzech prostych etapów, które pozwalają na zadrukowanie koszulki w 2 minuty lub krócej:

1. Stwórz albo wybierz obraz lub pracę plastyczną i otwórz go lub ją w drukarskim programie graficznym. Tak jak w przypadku każdego procesu drukarskiego, aby otrzymać wysokiej jakości efekt końcowy, należy zacząć od wysokiej jakości obrazu.

2. Wydrukuj obraz na specjalnym papierze do sublimacji, używając przeznaczonego do tej techniki tuszu. Nadają się do tego tylko wybrane drukarki atramentowe.

3. Przenieś obraz na koszulkę, używając termoprasy. Czas przenoszenia będzie różny, ale z reguły wynosi 50 sekund przy około 180 stopniach.

Obalmy dwa powszechne mity

1. Mitem jest, że sublimacja wychodzi tylko na tkaninach składających się w 100% z poliestru. To nieprawda. Nasz T-shirt HD T (męski, damski) z polibawełny świetnie się nadaje do druku sublimacyjnego – przetestowaliśmy to i wyniki mówią same za siebie.

2. Drugi mit głosi, że do sublimacji nadają się wyłącznie białe materiały. To nieprawda. Biały materiał może i jest najlepszy do odtwarzania kolorów, ale to nie jedyna możliwość – oferujemy 3 melanżowe odcienie, które nadają nadrukom modnego, przygaszonego wyglądu w stylu
Świetny dla biznesu

Druk sublimacyjny pozwala stworzyć idealny model biznesowy. Niewielkim nadkładem kosztów możesz założyć własną firmę w domu lub małym biurze. Zamówienia możesz przyjmować przez Internet, a cyfrowe obrazy mogą powstawać lub być edytowane na komputerze osobistym lub Mac. Drukowanie obrazów może się odbywać w mgnieniu oka i nie potrzeba do tego dużego wkładu finansowego. Dzięki niezliczonej liczbie kolorów i obrazów każda koszulka będzie niepowtarzalna. A jeśli jeszcze połączysz to z wysokiej jakości koszulkami, jak nasza koszulka HD T (męska, damska), będziesz w posiadaniu wszystkiego, co da Ci przewagę na obecnym rynku.

Koszulka HD - dlaczego warto?

- Koszulka HD T to luksusowy w dotyku produkt i pamiątka na lata.
- Idealne dla punktów detalicznych oferujących klientom możliwość drukowania własnych wzorów i tych robionych na ich specjalne zamówienie.
- Nadruki na polibawełnianej koszulce HD T mają przygaszony wygląd w stylu retro.
- Barwnik sublimacyjny wnika we włókno, dzięki czemu nadruk dobrze się prezentuje nawet po wielu godzinach noszenia koszulki w trudnych warunkach.
- Świetny wybór dla zespołów muzycznych i obiektów rozrywkowych, które chcą podarować swoim fanom produkt wysokiej jakości.
- Przeznaczona na różnego rodzaju imprezy koszulka HD T to wysokiej jakości produkt na lata.
- Nadruki sublimacyjne można prasować, co ułatwia ich pranie.
- Druk sublimacyjny umożliwia dokładne i łatwe odwzorowywanie komplikowanych logo.

Kup produkt::
Męska koszulka HD T - Russell
Damska koszulka HD T - Russell
POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW