POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW

13 fasonów w 32 kolorach - Koszulki Polo Fruit Of The Loom

31-03-2015
Koszulki polo Fruit Of The Loom

KOSZULKI POLO FRUIT OF THE LOOM ZASPOKOJĄ WSZYSTKIE TWOJE POTRZEBY

Począwszy od odzieży roboczej i szkolnej, aż po wypoczynek i promocję - mamy koszulkę Polo, której szukasz.
Zarówno nasze konkurencyjne Original Polo, jak i łatwe w pielęgnacji Polo 65/35 czy eleganckie Premium Polo - Fruit of The Loom posiada w swojej ofercie wyjątkowy wybór kolorów i modeli damskich, męskich i dziecięcych. Mamy fason i rozmiar dla każdego!

Poznaj kolekcje koszulek Polo Fruit Of The Loom

PREMIUM POLO - NOWE KOLORY

Doskonałe jako odzież korporacyjna, sportowa i rekreacyjna, koszulki Premium Polo wykonane są w 100% z bawełny. Nowość w roku 2015 - fasony damskie i męskie dostępne są w 22 dopasowanych kolorach włączając takie odcienie jak: limonkowy i fioletowy.

POLO 65/35 - WYTRZYMAŁE I ŁATWE W PIELĘGNACJI

Biorąc pod uwagę cechy takie jak: możliwość prania w 60c, szybkość schnięcia i łatwość prasowania, nasze wspaniałe koszulki polo 65/35 są idealnym wyborem jako odzież robocza i szkolna. Posiadamy 4 fasony do wyboru, a wśród nich m.in. męską koszulkę Polo 65/35, która teraz w kilku podstawowych kolorach. występuje w nowych dużych rozmiarach: 4XL i 5XL.

ORIGINAL POLO - ULUBIONA KOSZULKA DO PROMOCJI

Nasze wyjątkowe koszulki Polo Original oferują najlepszy stosunek jakości do ceny. Są one idealnym rozwiązaniem do promocji zakrojonych na szeroką skalę oraz jako uniformy podczas imprez jednorazowych. Koszulki te wykonane są w 100% z bawełny, kołnierzyk zapinany jest na dwa guziki, a luźne rękawy nadają im klasycznego wyglądu.

KOLEKCJA KOSZULEK POLO - ZAPROJEKTOWANE NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Mając w ofercie szeroki wybór fasonów, materiałów, gramatury i rozmiarów - nasza kolekcja koszulek Polo jest idealna na każdą okazję. Dodatkowo w ofercie Fruit of The Loom, znajdziesz koszulki w swoim ulubionym kolorze!
Skontaktuj się z nami w sprawie koszulek Polo firmy Fruit Of The Loom<
POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW