POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW

"I love the idea of a simple t-shirt" Cedric Charlier

05-07-2017
Od 21 czerwca na ustach ludzi mody jest jedna marka: Fruit of the Loom. To za sprawą belgijskiego projektanta, który przy współpracy z brandem stworzył linię designerskich koszulek.Cedric Charlier znany ze swoich upodobań do kolorów twierdzi, że od dzieciństwa nosi produkty Fruit of the Loom i ceni je przede wszystkim właśnie za ponadczasowość. Kolekcję Belga stanowią m.in. t-shirty z podwójną kieszonką, asymetrycznymi szwami lub kolorowymi pasami. Prezentacji, na Tygodniu Mody w Paryżu towarzyszyła ogromna replika koszulki autorstwa Christophe’a Hamaide Piersona. Jak podaje portal fashionunited.co.uk: w-ce prezes marki Fruit of the Loom, Karen Kendrick jest bardzo zadowolona ze współpracy. Według niej, wybór kolorów Charliera i jego znakomite krawiectwo idealnie współgra z ideą producenta odzieży reklamowej. Artysta natomiast twierdzi, że znana marka dała od siebie jakość i doświadczenie, a on tylko dołożył swoją wizję. Efekt tej kooperacji jest zaskakujący. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek odzieży reklamowej na świecie i doceniany projektant stworzyli produkty, które łączą modę i praktyczność.  Koszulki trafią do sprzedaży w listopadzie tego roku. Charlier chce dołożyć wszelkich starań, aby nie były to produkty limitowane, a dostępne dla wszystkich.


Historia Fruit of the Loom, marki której największym dystrybutorem w kraju jest Ies Polska, sięga 1851 roku(!). Jednak największą świetność osiągnęła w latach 90-tych XX wieku. Klienci często chwalą się, że nadal w swoich szafach mają produkty sprzed prawie 30 lat. Do teraz marka może pochwalić się bardzo dobrą jakością i wytrzymałością. Bawełna wykorzystywana do procesu produkcji jest pozyskiwana ze Stanów Zjednoczonych. Natomiast przędza Belcoro tworzy materiał wytrzymały i idealny do znakowania.


 
U olsztyńskiego importera Klienci znajdą całą ofertę Fruit of the Loom. Najbardziej popularnymi koszulkami są: Valueweight, która stanowi podstawę sprzedażową oraz Super Premium wykonana w 100% bawełny i z gwarancją wytrzymałości przy praniu w 60’- nawiązując tym samym do klasycznego stylu lat 90-tych. Ies Polska gwarantuje największy wybór odzieży reklamowej na rynku, dostępność oraz najlepsze ceny.

61-044-0 Super Premium
https://www.iespolska.pl/koszulka-super-premium-fruit-of-the-loom_17/Kontakt : ies@iespolska.pl


Źródła:

Rachel Waldman, Cedric Charlier & Fruit of the Loom Create the Perfect Fashion Tee, www.vogue.com 20/06/2017
http://www.vogue.com/article/cedric-charlier-fruit-of-the-loom-t-shirt-collaboration-spring-summer

Emily Zemler, Fruit of the Loom Goes French, www.racked.com, 26/07/2017
https://www.racked.com/2017/6/26/15848156/fruit-of-the-loom-cedric-charlier
 
Georgie Lillington, Cédric Charlier X Fruit of the Loom, www.fashionunited.uk, 27/07/2017
https://fashionunited.uk/news/fashion/cedric-charlier-x-fruit-of-the-loom/2017062724973
 
Joanna Mroczkowska, Pamiętacie koszulki Fruit of the Loom? Wracają do mody, www.harpersbazaar.pl, 25/07/2017
http://www.harpersbazaar.pl/moda/3334/pamietacie-koszulki-fruit-of-the-loom-wracaja-do-mody
 
POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW